Kamil Barański

strona oficjalna
FacebookYouTubeSoundcloud

Koncerty

  • 29 stycznia 2004:
    19:00 — Zawiercie — koncert karnawałowy
     
  • 14 lutego 2004:
    Sosnowiec — Piano solo
     
  • 19 lutego 2004:
    Kraków — Lewandek (program z Kasią Cygan)
     
  • 21 lutego 2004:
    Dąbrowa Górnicza — Maxmario — Kamil Barański i Przemek Mrówka
     
  • 26 lutego 2004:
    Szczyrk — Gerjawit Drinkers
     
  • 3 marca 2004:
    11:00 — Kraków — Kasia Cygan
     
  • 12 marca 2004:
    Łódź — Yapa — Tomek Lewandowski
     
  • 13 marca 2004:
    Łódź — Yapa — Tomek Lewandowski
     
  • 14 marca 2004:
    Łódź — Yapa — Tomek Lewandowski
     
  • 19 marca 2004:
    10:00 — Pyskowice — kościół — Ola Chodak
     
  • 19 marca 2004:
    Kędzierzyn — Tomek Lewandowski
     
  • 30 marca 2004:
    Warszawa — Tomek Lewandowski
     
  • 2 kwietnia 2004:
    Gdynia — Gerjawit Drinkers
     
  • 5 kwietnia 2004:
    10:00 — Katowice — Biblioteka Śląska — Ola Chodak
     
  • 16 kwietnia 2004:
    Jaworki — Muzyczna Owczarnia — Pilichowski Band
     
  • 17 kwietnia 2004:
    Warszawa — Riff (otwarcie sklepu) — Pilichowski Band
     
  • 23 kwietnia 2004:
    19:30 — Katowice — Radek Michalik
     
  • 25 kwietnia 2004:
    19:00 — Chorzów — 5ss
     
  • 29 kwietnia 2004:
    19:00 — Witosa — msza — 5ss
     
  • 30 kwietnia 2004:
    20:15 — Zabrze — Multikino — Mollstreet
     
  • 3 maja 2004:
    Janów Lubelski — Gerjawit Drinkers
     
  • 5 maja 2004:
    18:00 — Sosnowiec — Remedium — Gerjawit Drinkers, Hasiok (impreza urodzinowa)
     
  • 8 maja 2004:
    Gerjawit Drinkers — Warszawa
     
  • 13 maja 2004:
    Gerjawit Drinkers — Koszalin
     
  • 15 maja 2004:
    Świerklaniec — Gerjawit Drinkers
     
  • 27 maja 2004:
    Katowice — os. Witosa — 5ss
     
  • 28 maja 2004:
    Zawiercie — EuroHits
     
  • 29 maja 2004:
    Poznań — Gerjawit Drinkers
     
  • 5 czerwca 2004:
    18:00 — Żywiec — Gerjawit Drinkers
     
  • 6 czerwca 2004:
    11:00 — Katowice — AM, V wydział — Licencjat Oli Andrzejczak
     
  • 6 czerwca 2004:
    Brzesko — Gerjawit Drinkers
     
  • 8 czerwca 2004:
    ? — Marcelina Stoszek
     
  • 19 czerwca 2004:
    Międzyzdroje — Lato z Radiem — Gerjawit Drinkers
     
  • 20 czerwca 2004:
    Słupsk — Lato z Radiem — Gerjawit Drinkers
     
  • 22 czerwca 2004:
    Cieszyn — szkoła muzyczna — Marcelina Stoszek
     
  • 26 czerwca 2004:
    Nysa — Lato z Radiem — Gerjawit Drinkers
     
  • 27 czerwca 2004:
    Ustroń — Lato z Radiem — Gerjawit Drinkers
     
  • 3 lipca 2004:
    Giżycko — Gerjawit Drinkers (Lato z Radiem)
     
  • 4 lipca 2004:
    Augustów — Gerjawit Drinkers (Lato z Radiem)
     
  • 10 lipca 2004:
    Łeba — Gerjawit Drinkers (Lato z Radiem)
     
  • 11 lipca 2004:
    Kołobrzeg — Gerjawit Drinkers (Lato z Radiem)
     
  • 17 lipca 2004:
    Biskupiec — Gerjawit Drinkers (Lato z Radiem)
     
  • 18 lipca 2004:
    Stegna — Gerjawit Drinkers (Lato z Radiem)
     
  • 24 lipca 2004:
    Rewal — Gerjawit Drinkers (Lato z Radiem)
     
  • 25 lipca 2004:
    Świnoujście — Gerjawit Drinkers (Lato z Radiem)
     
  • 31 lipca 2004:
    Zakopane — Gerjawit Drinkers (Lato z Radiem)
     
  • 31 lipca 2004:
    Turek — Tomek Lewandowski
     
  • 1 sierpnia 2004:
    Krynica Zdrój — Gerjawit Drinkers (Lato z Radiem)
     
  • 7 sierpnia 2004:
    Karpacz — Gerjawit Drinkers (Lato z Radiem)
     
  • 8 sierpnia 2004:
    Złotoryja — Gerjawit Drinkers (Lato z Radiem)
     
  • 14 sierpnia 2004:
    Lębork — Gerjawit Drinkers (Lato z Radiem)
     
  • 15 sierpnia 2004:
    Dziwnów — Gerjawit Drinkers (Lato z Radiem)
     
  • 21 sierpnia 2004:
    Kętrzyn — Gerjawit Drinkers (Lato z Radiem)
     
  • 22 sierpnia 2004:
    Szczytno — Gerjawit Drinkers (Lato z Radiem)
     
  • 28 sierpnia 2004:
    Gdynia — Gerjawit Drinkers (Lato z Radiem — finał)
     
  • 4 września 2004:
    Chorzów — Gerjawit Drinkers
     
  • 5 września 2004:
    Jaworzno — jam session
     
  • 11 września 2004:
    Rudołtowice (k. Pszczyny) — Gerjawit Drinkers
     
  • 18 września 2004:
    Dąbrowa Górnicza — Gerjawit Drinkers
     
  • 19 września 2004:
    Piekary Śląskie — Gerjawit Drinkers
     
  • 26 września 2004:
    Strzelin — Gerjawit Drinkers
     
  • 16 października 2004:
    Katowice — Koncert Uwielbienia [www.skatowanie.pl]
     
  • 23 października 2004:
    Wrocław — XIV Ogólnopolski Festiwal Piosenki Studenckiej Łykend 2004 — ?
     
  • 5 listopada 2004:
    20:00 — Warszawa — Koniec Świata — Joanna Kondrat i Tomek Lewandowski
     
  • 9 listopada 2004:
    13:00 — Oświęcim — KoMa (zamknięty)
     
  • 18 listopada 2004:
    20:00 — Cafe Galeria — Miłego dnia
     
  • 11 grudnia 2004:
    Oświęcim — KoMa — 20:00
     
  • 18 grudnia 2004:
    20:00 — Warszawa — Środek Świata — Są Gorsi II [info]
     
  • 29 grudnia 2004:
    Szczyrk — Gerjawit Drinkers
     
  • 31 grudnia 2004:
    Katowice — Sylwester (m.in. z Wojtkiem Gąsiorem)
     
  • 2 stycznia 2005:
    11:15 — Gliwice — Kolędy z Olą
     
  • 3 stycznia 2005:
    20:00 — Zgórmysyny & Są Gorsi II — Warszawa, Gniazdo Piratów
     
  • 9 stycznia 2005:
    11:15 — Gliwice — kolędy z Olą
     
  • 9 stycznia 2005:
    18:00 — Warszawa — WOŚP — Tomek Lewandowski
     
  • 11 stycznia 2005:
    9:25 — wyjazd — Silversea
     
  • 25 kwietnia 2005:
    17:00 — Gliwice — Ratusz — Ola Chodak
     
  • 28 kwietnia 2005:
    ? — Radek Michalik
     
  • 30 kwietnia 2005:
    Szczecinek — Gerjawit Drinkers
     
  • 3 maja 2005:
    Lubliniec — Gerjawit Drinkers
     
  • 8 maja 2005:
    20:00 — Czerwieńsk (k. Zielonej Góry) — Ramolsi
     
  • 21 maja 2005:
    Starachowice — Ramolsi
     
  • 29 maja 2005:
    Tczew — Ramolsi
     
  • 3 czerwca 2005:
    Zawiercie — Mollstreet
     
  • 5 czerwca 2005:
    Jastrzębie — Ramolsi
     
  • 12 czerwca 2005:
    20:00 — Olesno — Są Gorsi
     
  • 16 czerwca 2005:
    Warszawa — Ola Chodak
     
  • 25 czerwca 2005:
    Żary (k. Zielonej Góry) — Festiwal — Tomek Lewandowski
     
  • 30 czerwca 2005:
    Łódź — Venafestiwal — Ola Chodak
     
  • 13 lipca 2005:
    Warszawa — AON (Rembertów) — Są Gorsi
     
  • 15 lipca 2005:
    Warszawa — Casablanca (Krakowskie Przedmieście) — Są Gorsi duet
     
  • 29 lipca 2005:
    Boleslawiec — Warsztaty — koncert pożegnalny (m.in. z Krystyną Prońko)
     
  • 7 sierpnia 2005:
    21:30 — Kraków — Showtime — FreshBack
     
  • 11 sierpnia 2005:
    Krzyżowa — Wojtek Pilichowski
     
  • 12 sierpnia 2005:
    21:30 — Kraków — Showtime (Rynek) — FreshBack
     
  • 13 sierpnia 2005:
    Jasło — FreshBack
     
  • 14 sierpnia 2005:
    Kraków — FreshBack
     
  • 15 sierpnia 2005:
    21:30 — Kraków — Showtime (Rynek) — FreshBack
     
  • 3 września 2005:
    Klucze (k. Olkusza) — FreshBack
     
  • 7 września 2005:
    10:00 — Katowice — Międzynarodowe Targi Górnictwa, Energetyki i Metalurgii
     
  • 8 września 2005:
    10:00 — Katowice — Międzynarodowe Targi Górnictwa, Energetyki i Metalurgii
     
  • 9 września 2005:
    21:30 — Kraków — Showtime — FreshBack
     
  • 10 września 2005:
    21:30 — Kraków — Showtime — FreshBack
     
  • 14 września 2005:
    Warszawa — AON, klub — Są Gorsi
     
  • 17 września 2005:
    Rzeszów — FreshBack
     
  • 24 września 2005:
    13:00 — Kraków — FreshBack feat. Ewa Broczek
     
  • 1 października 2005:
    Olesno — VI Ogólnopolski Przegląd Piosenki Poetyckiej
     
  • 3 października 2005:
    Jaworki — Muzyczna Owczarnia — Pilichowski Band — wyjazd
     
  • 6 października 2005:
    Nowy Sącz — Jazzgot — Pilichowski Band
     
  • 7 października 2005:
    Jaworki — Muzyczna Owczarnia — Pilichowski Band
     
  • 8 października 2005:
    Jaworki — Muzyczna Owczarnia — Pilichowski Band
     
  • 9 października 2005:
    21:30 — Kraków — Showtime — FreshBack
     
  • 15 października 2005:
    21:30 — Kraków — Showtime — FreshBack
     
  • 16 października 2005:
    Radzyń Podlaski — Są Gorsi
     
  • 21 października 2005:
    10:00-15:00 — Kraków — konkurs — Kuska
     
  • 21 października 2005:
    20:00 — Łódź — Zapiecek — Jerzy Filar
     
  • 22 października 2005:
    19:00 — Kraków — koncert laureatów — Kuska, B.A.Ch.
     
  • 22 października 2005:
    19:00 — Kraków — Rynek — Jerzy Filar
     
  • 24 października 2005:
    Konstantynów Łódzki — Miejski Ośrodek Kultury — Pilichowski Band
     
  • 25 października 2005:
    Wrocław — Niebo — Pilichowski Band
     
  • 4 listopada 2005:
    21:30 — Kraków — Showtime — FreshBack
     
  • 11 listopada 2005:
    Jaworki — Muzyczna Owczarnia — Są Gorsi
     
  • 13 listopada 2005:
    Kielce — Pałacyk Zielińskiego [Dom Środowisk Twórczych] — Pilichowski Band (Zaduszki jazzowe)
     
  • 14 listopada 2005:
    Łódź — Jazzga — Pilichowski Band
     
  • 15 listopada 2005:
    19:30 — Ciechanów — Centrum Kultury i Sztuki — Pilichowski Band
     
  • 16 listopada 2005:
    20:00 — Olsztyn — Bohema — Pilichowski Band
     
  • 17 listopada 2005:
    20:00 — Gdynia — Bohema — Pilichowski Band
     
  • 22 listopada 2005:
    22:15 — Warszawa — Dekada — 77
     
  • 24 listopada 2005:
    18:30 — Konstancin — Marcin Nowakowski
     
  • 24 listopada 2005:
    21:00 — Warszawa — Joanna Kondrat
     
  • 25 listopada 2005:
    21:30 — Kraków — Showtime — FreshBack
     
  • 26 listopada 2005:
    Kraków — Stalowe Magnolie — FreshBack
     
  • 27 listopada 2005:
    19:00 — Warszawa — Dom Kultury Stokłosy — Joanna Kondrat
     
  • 3 grudnia 2005:
    Kielce — Funky Night Jam Session
     
  • 7 grudnia 2005:
    19:30 — Warszawa — Blue City — Pilichowski Band (dla Yamahy)
     
  • 10 grudnia 2005:
    21:30 — Kraków — Showtime — FreshBack
     
  • 16 grudnia 2005:
    21:00 — Warszawa — Casablanca — Są Gorsi duet
     
  • 17 grudnia 2005:
    Grodków — Ola Kazimierczyk, Sergiusz Stańczuk, Mariusz Kozioł
     
  • 21 grudnia 2005:
    20:00 — Gliwice — Są Gorsi
     
  • 31 grudnia 2005:
    Wisła — Gołębiewski — FreshBack
     
  • 6 stycznia 2006:
    Łódź — Zapiecek — Ola Kazimierczyk, Sergiusz Stańczuk, Mariusz Kozioł
     
  • 14 stycznia 2006:
    20:00 — Kielce — Cockney Club — Funky Night Jam Session
     
  • 21 stycznia 2006:
    Kraków — FreshBack
     
  • 22 stycznia 2006:
    Łódź — Gniazdo Piratów — Ola Kazimierczyk, Sergiusz Stańczuk, Mariusz Kozioł
     
  • 7 lutego 2006:
    Końskie — Warsztaty
     
  • 8 lutego 2006:
    Końskie — Warsztaty
     
  • 9 lutego 2006:
    20:00 — Bielsko Biała — Jazz Club Folwark — Ola Chodak
     
  • 16 lutego 2006:
    Jaworki — Muzyczna Owczarnia — warsztaty z Pilichem — wyjazd
     
  • 17 lutego 2006:
    Jaworki — Muzyczna Owczarnia — warsztaty z Pilichem, Radulim, Łosowskim i Chiantesem
     
  • 18 lutego 2006:
    Jaworki — Muzyczna Owczarnia — warsztaty i koncert z Pilichem, Radulim, Łosowskim i Chiantesem
     
  • 20 lutego 2006:
    17:00 — Warszawa — sklep muzyczny „U Hołdysa” — Pilich, Daniele Chiantese i ja
     
  • 24 lutego 2006:
    20:00 — Katowice — Rentgen (pl. Wolności) — Pilichowski Band
     
  • 25 lutego 2006:
    20:00 — Katowice — Rentgen (pl. Wolności) — jam session z Pilichowski Band
     
  • 26 lutego 2006:
    Jaworki — Muzyczna Owczarnia — Pilichowski Band
     
  • 27 lutego 2006:
    Jaworki — Muzyczna Owczarnia — Pilichowski Band
     
  • 28 lutego 2006:
    Jaworki — Muzyczna Owczarnia — Pilichowski Band
     
  • 1 marca 2006:
    Kraków — Drukarnia — Pilichowski Band
     
  • 2 marca 2006:
    Łódź — Luka — Pilichowski Band
     
  • 3 marca 2006:
    Świnoujście — Jazz Club Centrala — Pilichowski Band
     
  • 4 marca 2006:
    Szczecin — Free Blues Club — Pilichowski Band
     
  • 6 marca 2006:
    Toruń — Jazzgod — Pilichowski Band
     
  • 7 marca 2006:
    20:00 — Poznań — Piwnica 21 — Pilichowski Band
     
  • 8 marca 2006:
    20:00 — Wrocław — Łykend — Pilichowski Band
     
  • 10 marca 2006:
    21:00 — Warszawa — Casablanca — Są Gorsi (duet)
     
  • 11 marca 2006:
    19:00 — Łódź — Yapa — Pelton
     
  • 12 marca 2006:
    21:00 — Łódź — Zapiecek — Asia Kondrat, Krzysztof Napiórkowski
     
  • 25 marca 2006:
    20:00 — Kielce — Cockney Club — Funky Night Jam Session z częścią Są Gorszych
     
  • 26 marca 2006:
    17:00 — Kielce — Pałacyk Zielińskiego — Są Gorsi
     
  • 7 kwietnia 2006:
    21:00 — Warszawa — Casablanca — Asia Kondrat (i Krzysiek Napiórkowski)
     
  • 9 kwietnia 2006:
    14:00 — Warszawa — RIFF, ul. Jubilerska — z Pilichem
     
  • 20 kwietnia 2006:
    11:00 — Nysa — impreza zamknięta — Pilichowski Band
     
  • 20 kwietnia 2006:
    Opole — MOK (ul. Piastowska) — Pilichowski Band
     
  • 21 kwietnia 2006:
    Gliwice — 4art — Pilichowski Band
     
  • 22 kwietnia 2006:
    18:00 — Jaworzno — MCKiS — Pilichowski Band
     
  • 23 kwietnia 2006:
    Pszczyna — Bugsy\'s Jazz Club — Pilichowski Band
     
  • 25 kwietnia 2006:
    9:00 — Kraków — wylot do Hiszpanii — FreshBack
     
  • 26 kwietnia 2006:
    Hiszpania — FreshBack
     
  • 27 kwietnia 2006:
    Hiszpania — FreshBack
     
  • 28 kwietnia 2006:
    Hiszpania — FreshBack
     
  • 29 kwietnia 2006:
    Hiszpania — FreshBack
     
  • 30 kwietnia 2006:
    Hiszpania — FreshBack
     
  • 1 maja 2006:
    Hiszpania — FreshBack
     
  • 2 maja 2006:
    Warszawa — powrót z Hiszpanii — FreshBack
     
  • 5 maja 2006:
    Żory — I Easy Jazz Festival — jam session
     
  • 6 maja 2006:
    18:30 — Żory — MOK — I Easy Jazz Festival — Pilichowski Band
     
  • 12 maja 2006:
    21:30 — Kraków — Showtime — FreshBack
     
  • 13 maja 2006:
    15:00 — Racibórz — impreza firmowa — FreshBack
     
  • 14 maja 2006:
    21:30 — Kraków — Showtime — FreshBack
     
  • 25 maja 2006:
    Kraków — MDK im. J. Korczaka — Alina Radziwanowska
     
  • 27 maja 2006:
     
  • 30 maja 2006:
    17:30 — Kraków — PSM ul. Basztowa 9 — dyplom — Kasia Wrońska
     
  • 3 czerwca 2006:
    14:00 — Katowice — V wydział — dyplom — Alina Radziwanowska
     
  • 3 czerwca 2006:
    20:00 — Katowice — V wydział — dyplom — Ola NuSoul
     
  • 3 czerwca 2006:
    22:00 — Kraków — Showtime — FreshBack
     
  • 4 czerwca 2006:
    22:00 — Kraków — Showtime — FreshBack
     
  • 10 czerwca 2006:
    14:00 — Warszawa — Marymont — FreshBack
     
  • 14 czerwca 2006:
    22:30 — Kraków — Showtime — FreshBack
     
  • 15 czerwca 2006:
    20:00 — Jaworki — Muzyczna Owczarnia — Są Gorsi
     
  • 17 czerwca 2006:
    22:30 — Kraków — Showtime — FreshBack
     
  • 23 czerwca 2006:
    22:00 — Kraków — Stalowe Magnolie — FreshBack
     
  • 24 czerwca 2006:
    15:30 — Rybnik — standardy
     
  • 24 czerwca 2006:
    22:30 — Kraków — Showtime — FreshBack
     
  • 30 czerwca 2006:
    19:00 — Gliwice — Spichlerz — Karolina Glazer
     
  • 30 czerwca 2006:
    23:00 — Kraków — Showtime — FreshBack
     
  • 2 lipca 2006:
    18:30 — Krościenko nad Dunajcem — Amfiteatr — Są Gorsi
     
  • 9 lipca 2006:
    Jaworki — Muzyczna Owczarnia — IV Letnie Warsztaty Muzyczne
     
  • 10 lipca 2006:
    Jaworki — Muzyczna Owczarnia — IV Letnie Warsztaty Muzyczne
     
  • 11 lipca 2006:
    Jaworki — Muzyczna Owczarnia — IV Letnie Warsztaty Muzyczne
     
  • 11 lipca 2006:
    Jaworki — Muzyczna Owczarnia — ΠR2
     
  • 12 lipca 2006:
    Jaworki — Muzyczna Owczarnia — IV Letnie Warsztaty Muzyczne
     
  • 12 lipca 2006:
    20:00 — Jaworki — Muzyczna Owczarnia — Pilichowski Band
     
  • 13 lipca 2006:
    Jaworki — Muzyczna Owczarnia — IV Letnie Warsztaty Muzyczne
     
  • 14 lipca 2006:
    Jaworki — Muzyczna Owczarnia — IV Letnie Warsztaty Muzyczne
     
  • 15 lipca 2006:
    Jaworki — Muzyczna Owczarnia — IV Letnie Warsztaty Muzyczne
     
  • 16 lipca 2006:
    Jaworki — Muzyczna Owczarnia — IV Letnie Warsztaty Muzyczne
     
  • 17 lipca 2006:
    Końskie — IV Koneckie Warsztaty Muzyczne
     
  • 18 lipca 2006:
    Końskie — IV Koneckie Warsztaty Muzyczne
     
  • 19 lipca 2006:
    Końskie — IV Koneckie Warsztaty Muzyczne
     
  • 20 lipca 2006:
    Końskie — IV Koneckie Warsztaty Muzyczne
     
  • 20 lipca 2006:
    20:00 — Końskie — Pilichowski Band
     
  • 21 lipca 2006:
    Końskie — IV Koneckie Warsztaty Muzyczne
     
  • 22 lipca 2006:
    22:00 — Kraków — Showtime — FreshBack
     
  • 23 lipca 2006:
    22:00 — Kraków — Showtime — FreshBack
     
  • 28 lipca 2006:
    Kostrzyn — Przystanek Woodstock — ΠR2
     
  • 31 lipca 2006:
    19:00 — Katowice — Monopol — solo (zastępstwo)
     
  • 2 sierpnia 2006:
    20:00 — Wrocław — Rynek — ΠR2
     
  • 8 sierpnia 2006:
    22:30 — Kraków — Stalowe Magnolie — Ewa Niewdana Smooth Trio
     
  • 9 sierpnia 2006:
    22:00 — Kraków — Showtime — Aspirin Free
     
  • 11 sierpnia 2006:
    19:00 — Jędrzejów — MDK — FreshBack + Kamil Kuźnik
     
  • 12 sierpnia 2006:
    16:00 — Wadowice — FreshBack + Kamil Kuźnik
     
  • 13 sierpnia 2006:
    22:00 — Kraków — Showtime — FreshBack
     
  • 15 sierpnia 2006:
    22:00 — Kraków — Stalowe Magnolie — Ewa Niewdana Smooth Trio
     
  • 16 sierpnia 2006:
    22:00 — Kraków — Showtime — Aspirin Free
     
  • 18 sierpnia 2006:
    20:30 — Błonie k. Warszawy — Amfiteatr — Pilichowski Band
     
  • 20 sierpnia 2006:
    22:00 — Kraków — Piano Rouge — Ewa Niewdana Smooth Trio
     
  • 21 sierpnia 2006:
    22:00 — Kraków — Showtime — Aspirin Free
     
  • 23 sierpnia 2006:
    22:00 — Kraków — Showtime — Aspirin Free
     
  • 25 sierpnia 2006:
    19:00 — GrodkówΠR2
     
  • 29 sierpnia 2006:
    22:00 — Kraków — Showtime — Aspirin Free
     
  • 1 września 2006:
    22:00 — Kraków — Showtime — Aspirin Free
     
  • 2 września 2006:
    16:00 — Kraków — Muzeum Lotnictwa — FreshBack
     
  • 4 września 2006:
    21:30 — Kraków — Stalowe Magnolie — Ewa Niewdana Smooth Trio
     
  • 7 września 2006:
    21:30 — Kraków — Piano Rouge — Ewa Niewdana Smooth Trio
     
  • 13 września 2006:
    20:00 — Łódź — Manufaktura — Venafestival — Pilichowski Band
     
  • 16 września 2006:
    16:30 — Więcbork — Asia Kondrat
     
  • 23 września 2006:
    12:00 — Kraków — targi Music Media 2006 — Pilichowski Band
     
  • 29 września 2006:
    22:00 — Kędzierzyn Koźle — festiwal Wrzosowisko — Są Gorsi
     
  • 1 października 2006:
    ok. 19:00 — Warszawa — Plac Defilad — Dzień Kotana — Pilichowski Band
     
  • 8 października 2006:
    20:05 — Warszawa — Studio im. Agnieszki Osieckiej — Pilichowski Band
     
  • 17 października 2006:
    21:30 — Kraków — Stalowe Magnolie — Ewa Niewdana Smooth Trio
     
  • 19 października 2006:
    10:00 — Kraków — Studencki Festiwal Piosenki — Radek Michalik
     
  • 21 października 2006:
    19:30 — Kraków — Studencki Festiwal Piosenki — finał — Radek Michalik
     
  • 26 października 2006:
    21:30 — Kraków — Piano Rouge — Ewa Niewdana Smooth Trio
     
  • 27 października 2006:
    15:30 — Niemcy — European Bass Day 2006 — wyjazd z Łodzi — Pilichowski Band
     
  • 28 października 2006:
    Niemcy — European Bass Day 2006 — przejazd — Pilichowski Band
     
  • 29 października 2006:
    16:45 — Krefeld (Niemcy) — European Bass Day 2006 — duża scena — Hadrien Feraud
     
  • 29 października 2006:
    18:45 — Krefeld (Niemcy) — European Bass Day 2006 — scena klubowa — Pilichowski Band
     
  • 30 października 2006:
    12:00 — Niemcy — European Bass Day 2006 — wyjazd z Krefeld — Pilichowski Band
     
  • 5 listopada 2006:
    20:30 — Łódź — Zapiecek — Maleństwo, Beata Osytek, Asia Kondrat, Krzysztof Napiórkowski
     
  • 9 listopada 2006:
    21:00 — Kraków — Piano Rouge — Ewa Niewdana Smooth Trio
     
  • 12 listopada 2006:
    Katowice — Radek Michalik
     
  • 14 listopada 2006:
    21:00 — Kraków — Piano Rouge — Ewa Niewdana Smooth Trio
     
  • 20 listopada 2006:
    18:00 — Zielona Góra — Pod Aniołami — Krzysztof Napiórkowski
     
  • 22 listopada 2006:
    Jaworki — Muzyczna Owczarnia — przyjazd — Pilichowski Band
     
  • 25 listopada 2006:
    17:00 — Olesno — MDK — koncert dla Mańka — Są Gorsi
     
  • 26 listopada 2006:
    20:00 — Jaworki — Muzyczna Owczarnia — Pilichowski Band
     
  • 29 listopada 2006:
    21:00 — Kraków — Stalowe Magnolie — Ewa Niewdana Smooth Trio
     
  • 30 listopada 2006:
    21:00 — Kraków — Piano Rouge — Ewa Niewdana Smooth Trio
     
  • 1 grudnia 2006:
    20:00 — Lublin — Po Godzinach — Pilichowski Band
     
  • 2 grudnia 2006:
    20:00 — Łódź — Luka — Pilichowski Band
     
  • 3 grudnia 2006:
    20:00 — Racibórz — Ozon Club — Pilichowski Band
     
  • 5 grudnia 2006:
    20:00 — Toruń — Jazzgod — Pilichowski Band
     
  • 6 grudnia 2006:
    20:30 — Bydgoszcz — El Jazz — Pilichowski Band
     
  • 9 grudnia 2006:
    20:00 — Andrychów — Pod Basztą — Pilichowski Band
     
  • 11 grudnia 2006:
    19:00 — Częstochowa — Gaude Mater — koncert dla Mańka — Są Gorsi
     
  • 12 grudnia 2006:
    20:00 — Wrocław — Łykend — Pilichowski Band
     
  • 13 grudnia 2006:
    20:00 — Poznań — Piwnica 21 — Pilichowski Band
     
  • 14 grudnia 2006:
    20:00 — Gliwice — Śląski Jazz Club — Pilichowski Band
     
  • 15 grudnia 2006:
    20:00 — Pszczyna — Bugsy\'s Jazz Club — Pilichowski Band
     
  • 16 grudnia 2006:
    20:00 — Sosnowiec — Antyklub — Radek Michalik
     
  • 19 grudnia 2006:
    21:00 — Kraków — Stalowe Magnolie — Ewa Niewdana Smooth Trio
     
  • 31 grudnia 2006:
    21:00 — Kraków — Stalowe Magnolie — Magda Mitoń
     
  • 12 stycznia 2007:
    19:00 — Szczecin — kościół — Mollęda
     
  • 13 stycznia 2007:
    15:00 — Świnoujście — biblioteka — Mollęda
     
  • 14 stycznia 2007:
    17:00 — Olkusz — kościół — Mollęda
     
  • 14 stycznia 2007:
    19:30 — Olkusz — Rynek — WOŚP — Mollęda
     
  • 26 stycznia 2007:
    20:00 — Łódź — Music Garden (ul. Krzemieniecka 2) — Pilichowski Band
     
  • 27 stycznia 2007:
    20:00 — Sosnowiec — Anty Klub — Pilichowski Band
     
  • 6 lutego 2007:
    Końskie — warsztaty zimowe
     
  • 6 lutego 2007:
    19:00 — Końskie — ΠR2
     
  • 7 lutego 2007:
    Końskie — warsztaty zimowe
     
  • 8 lutego 2007:
    20:00 — Chorzów — Szuflada 15 — Pilichowski Band
     
  • 17 lutego 2007:
    20:00 — Kraków — Showtime — FreshBack
     
  • 20 lutego 2007:
    20:30 — Kraków — Ewa Niewdana Smooth Trio
     
  • 23 lutego 2007:
    18:00 — Rybnik — festiwal OFPA — Radek Michalik
     
  • 27 lutego 2007:
    20:00 — Łódź — Gniazdo Piratów — Tomek Jarmużewski
     
  • 1 marca 2007:
    12:30 — Łódź — nagranie TV, program MC2, odc. 8 — Bogusław Chrabota — Yeednoo
     
  • 2 marca 2007:
    20:00 — Świnoujście — Centrala — Pilichowski Band
     
  • 3 marca 2007:
    20:00 — Gorzów — Pod Filarami — Pilichowski Band
     
  • 9 marca 2007:
    21:00 — Łaziska — Taj Mahal — Pilichowski Band
     
  • 11 marca 2007:
    21:30 — Kraków — Showtime — Aspirin Free
     
  • 12 marca 2007:
    17:00 — Katowice [Grażyńskiego 47] — Radek Michalik
     
  • 13 marca 2007:
    21:00 — Kraków — Piano Rouge — Ewa Niewdana Smooth Trio
     
  • 14 marca 2007:
    20:00 — Gdynia — Bohema — Pilichowski Band
     
  • 15 marca 2007:
    20:00 — Olsztyn — Bohema — Pilichowski Band
     
  • 17 marca 2007:
    17:00 — Pisz — MDK — Radek Michalik
     
  • 22 marca 2007:
    20:00 — Rybnik — Klub Qlturalny — Pilichowski Band
     
  • 24 marca 2007:
    18:30 — Ciechanów — Dom Kultury (kino) — Pilichowski Band
     
  • 26 marca 2007:
    21:00 — Szczecin — Tiger Club — Pilichowski Band
     
  • 26 marca 2007:
    21:05 — TVP2 — emisja MC2, odc. 8 — Bogusław Chrabota — Yeednoo
     
  • 31 marca 2007:
    10:00 — Szczecin — eliminacje do Debiutów — Ola
     
  • 8 kwietnia 2007:
    21:00 — Kraków — Piano Rouge — Ewa Niewdana Smooth Trio
     
  • 10 kwietnia 2007:
    20:00 — Gorlice — koncert dla Roberta — Pilichowski Band
     
  • 11 kwietnia 2007:
    Bielsko Biała — Piątawka — Pilichowski Band
     
  • 12 kwietnia 2007:
    20:00 — Tychy — Palisander — Pilichowski Band
     
  • 13 kwietnia 2007:
    20:00 — Katowice — Panorama — Pilichowski Band
     
  • 15 kwietnia 2007:
    11:00 — Knurów — Sztukateria — Warsztaty muzyczne
     
  • 15 kwietnia 2007:
    19:00 — Knurów — Sztukateria — ΠR2 feat. Kamil Barański
     
  • 17 kwietnia 2007:
    Kraków — Stalowe Magnolie — Ewa Niewdana Smooth Trio
     
  • 19 kwietnia 2007:
    18:00 — Opole — eliminacje do Debiutów — Rafał Nosal
     
  • 22 kwietnia 2007:
    19:00 — Warszawa — TVP — eliminacje do Debiutów — Ola
     
  • 4 maja 2007:
    Katowice — Zielone Oczko — jam session
     
  • 7 maja 2007:
    8:30 — Warszawa — TVP — Pytanie na śniadanie — Mollęda
     
  • 9 maja 2007:
    10:00 — Warszawa — Pola Mokotowskie — Wojtek Pilichowski
     
  • 15 maja 2007:
    21:00 — Kraków — Piano Rouge — Ewa Niewdana Smooth Trio
     
  • 18 maja 2007:
    18:00 — Bratysława — Guitarfest 2007 — Pilichowski Band
     
  • 2 czerwca 2007:
    Kraków — FreshBack
     
  • 6 czerwca 2007:
    18:00 — Opole — teledysk — Rafał Nosal
     
  • 9 czerwca 2007:
    21:30 — Kraków — Showtime — FreshBack
     
  • 12 czerwca 2007:
    17:00 — Bydgoszcz — sklep Canto — Pilichowski Band
     
  • 13 czerwca 2007:
    19:00 — Łódź — Szafa — Pilichowski Band
     
  • 15 czerwca 2007:
    Opole — Amfiteatr — Debiuty — Rafał Nosal
     
  • 16 czerwca 2007:
    Chojna k. Szczecina — Mollęda
     
  • 23 czerwca 2007:
    21:00 — Cybinka — Mollęda
     
  • 30 czerwca 2007:
    19:30 — Mysłowice — Radek Michalik
     
  • 1 lipca 2007:
    18:00 — Kraków — FreshBack
     
  • 6 lipca 2007:
    Nowy Targ — Muzyczna Winiarnia — Pilichowski Band
     
  • 7 lipca 2007:
     
  • 9 lipca 2007:
    11:00 — Jaworki — Muzyczna Owczarnia — Warsztaty Muzyczne
     
  • 9 lipca 2007:
    19:00 — Jaworki — Muzyczna Owczarnia — ΠR2 + goście
     
  • 10 lipca 2007:
    11:00 — Jaworki — Muzyczna Owczarnia — Warsztaty Muzyczne
     
  • 10 lipca 2007:
    19:00 — Krościenko — Marek Raduli
     
  • 10 lipca 2007:
    20:00 — Jaworki — Muzyczna Owczarnia — jam session
     
  • 11 lipca 2007:
    11:00 — Jaworki — Muzyczna Owczarnia — Warsztaty Muzyczne
     
  • 11 lipca 2007:
    19:00 — Jaworki — Muzyczna Owczarnia — „Piosenki gramy” jam session feat. Jacek Królik
     
  • 12 lipca 2007:
    11:00 — Jaworki — Muzyczna Owczarnia — Warsztaty Muzyczne
     
  • 12 lipca 2007:
    22:00 — Jaworki — Muzyczna Owczarnia — Pilichowski Band
     
  • 13 lipca 2007:
    11:00 — Jaworki — Muzyczna Owczarnia — Warsztaty Muzyczne
     
  • 13 lipca 2007:
    20:00 — Jaworki — Muzyczna Owczarnia — jam session
     
  • 14 lipca 2007:
    11:00 — Jaworki — Muzyczna Owczarnia — Warsztaty Muzyczne
     
  • 14 lipca 2007:
    20:00 — Jaworki — Muzyczna Owczarnia — koncert finałowy
     
  • 16 lipca 2007:
    11:00 — Końskie — Warsztaty Muzyczne
     
  • 17 lipca 2007:
    11:00 — Końskie — Warsztaty Muzyczne
     
  • 17 lipca 2007:
    20:00 — Końskie — jam session
     
  • 18 lipca 2007:
    11:00 — Końskie — Warsztaty Muzyczne
     
  • 18 lipca 2007:
    20:00 — Końskie — ΠR2 feat. Kamil Barański
     
  • 19 lipca 2007:
    11:00 — Końskie — Warsztaty Muzyczne
     
  • 20 lipca 2007:
    11:00 — Końskie — Warsztaty Muzyczne
     
  • 23 lipca 2007:
    11:00 — Grodków — Warsztaty Muzyczne
     
  • 24 lipca 2007:
    11:00 — Grodków — Warsztaty Muzyczne
     
  • 25 lipca 2007:
    11:00 — Grodków — Warsztaty Muzyczne
     
  • 26 lipca 2007:
    11:00 — Grodków — Warsztaty Muzyczne
     
  • 27 lipca 2007:
    11:00 — Grodków — Warsztaty Muzyczne
     
  • 28 lipca 2007:
    11:00 — Grodków — Warsztaty Muzyczne
     
  • 28 lipca 2007:
    Moryń — Mollęda
     
  • 3 sierpnia 2007:
    Kostrzyn — Przystanek Woodstock — Warsztaty Muzyczne — ΠR2 feat. Kamil Barański
     
  • 4 sierpnia 2007:
    19:00 — Szczecin — Mollęda
     
  • 16 sierpnia 2007:
    Kraków — Ewa Niewdana Smooth Trio
     
  • 17 sierpnia 2007:
    Kraków — Piano Rouge — Aspirin Free
     
  • 24 sierpnia 2007:
    14:00 — Promnice — Norbert Blacha
     
  • 31 sierpnia 2007:
    20:00 — Ustroń — Angel\'s Pub — jam session
     
  • 8 września 2007:
    13:00 — Bielsko-Biała — Honda — Renata Spinek
     
  • 8 września 2007:
    20:00 — Katowice — BWA — Norbert Blacha
     
  • 9 września 2007:
    16:00 — Warszawa — Beata Osytek
     
  • 15 września 2007:
    19:00 — Kłobuck — FreshBeat
     
  • 18 września 2007:
    22:00 — Kraków — Showtime — Aspirin Free feat. Kamil Barański
     
  • 22 września 2007:
    13:30 — Katowice — AM, V wydział — dyplom — Ania Sochacka
     
  • 28 września 2007:
    Kraków — Milestone Jazz Club — FreshBack
     
  • 3 października 2007:
    Warszawa — 55 — jam session
     
  • 6 października 2007:
    Olesno — festiwal — Radek Michalik
     
  • 14 października 2007:
    21:00 — Kraków — Piano Rouge — Ewa Niewdana Smooth Trio
     
  • 26 października 2007:
    17:00 — Katowice — Biblioteka Śląska — Fajfy z jazzem
     
  • 2 listopada 2007:
    21:00 — Kędzierzyn-Koźle — Pod Papugami — Rafał Nosal + after party
     
  • 5 listopada 2007:
    20:00 — Warszawa — Mechanik — Joanna Kondrat
     
  • 17 listopada 2007:
    0:00 — Warszawa — wyjazd — Mollęda
     
  • 18 listopada 2007:
    Smoleńsk — Ursyn Smooth Band
     
  • 19 listopada 2007:
    19:00 — Smoleńsk — Smooth Jazz Night
     
  • 20 listopada 2007:
    19:00 — Smoleńsk — Mollęda
     
  • 22 listopada 2007:
    18:00 — Kraków — Norbert Blacha
     
  • 23 listopada 2007:
    17:00 — Grodków — Festiwal Muzyczna Jesień
     
  • 24 listopada 2007:
    15:30 — Grodków — Festiwal Muzyczna Jesień
     
  • 25 listopada 2007:
    18:00 — Rybnik — Norbert Blacha
     
  • 26 listopada 2007:
    18:00 — Katowice — MDK os. Tysiąclecia — Radek Michalik
     
  • 28 listopada 2007:
    21:30 — Kraków — Stalowe Magnolie — Ewa Niewdana Smooth Trio
     
  • 29 listopada 2007:
    22:30 — Warszawa — Dekada — 77
     
  • 4 grudnia 2007:
    21:00 — Kraków — Stalowe Magnolie — Ewa Niewdana Smooth Trio
     
  • 5 grudnia 2007:
    21:00 — Kraków — Piano Rouge — Ewa Niewdana Smooth Trio
     
  • 7 grudnia 2007:
    20:00 — Lubliniec — Kasia Suchara Trio
     
  • 9 grudnia 2007:
    20:00 — Jastrzębie Zdrój — Kino Centrum — Raduli SQUAD
     
  • 14 grudnia 2007:
    17:00 — Katowice — Biblioteka Śląska — Fajfy z jazzem
     
  • 18 grudnia 2007:
    18:00 — Katowice — AM — Norbert Blacha
     
  • 28 grudnia 2007:
    20:00 — Nowy Sącz — Miejski Ośrodek Kultury — Raduli SQUAD
     
  • 29 grudnia 2007:
    20:00 — Jaworki — Muzyczna Owczarnia — Raduli SQUAD
     
  • 31 grudnia 2007:
    19:20 — TVP 3 Katowice — retransmisja — Fajfy z jazzem (grudniowe, część pierwsza)
     
  • 1 stycznia 2008:
    21:45 — TVP 3 Katowice — retransmisja — Fajfy z jazzem (grudniowe, część druga)
     
  • 6 stycznia 2008:
     
  • 12 stycznia 2008:
    Warszawa — Bemowskie Centrum Kultury art.bem — Pilichowski Band
     
  • 18 stycznia 2008:
    17:00 — Katowice — Biblioteka Śląska — Fajfy z jazzem
     
  • 27 stycznia 2008:
    20:00 — Kraków — Dotyk — Aspirin Free
     
  • 1 lutego 2008:
    Warszawa — Bazaar — 77
     
  • 2 lutego 2008:
    19:00 — TVP 3 Katowice — retransmisja — Fajfy z jazzem (kolędy, część pierwsza)
     
  • 3 lutego 2008:
    21:00 — Kraków — Piano Rouge — Ewa Niewdana Smooth Trio
     
  • 12 lutego 2008:
    19:00 — Kraków — Centrum Kultury Dworek Białoprądnicki — Jurek Filar
     
  • 14 lutego 2008:
    18:00 — Ząbkowice Śląskie — Ząbkowicki Ośrodek Kultury — Jurek Filar
     
  • 15 lutego 2008:
    17:00 — Katowice — Biblioteka Śląska — Fajfy z jazzem
     
  • 16 lutego 2008:
    19:00 — TVP 3 Katowice — retransmisja — Fajfy z jazzem (kolędy, część druga)
     
  • 16 lutego 2008:
    Zabrze — Norbert Blacha
     
  • 1 marca 2008:
    17:00 — Kłodzko — Kłodzki Ośrodek Kultury — BE EM WU
     
  • 5 marca 2008:
    19:20 — TVP 3 Katowice — retransmisja — Fajfy z jazzem (love, część pierwsza)
     
  • 5 marca 2008:
    Kraków — Piano Rouge — Ewa Niewdana Smooth Trio
     
  • 10 marca 2008:
    19:00 — Wrocław — Teatr Muzyczny Capitol — Przegląd Piosenki Aktorskiej — Roksana Lewak
     
  • 14 marca 2008:
    17:00 — Katowice — Biblioteka Śląska — Fajfy z jazzem
     
  • 19 marca 2008:
    19:20 — TVP 3 Katowice — retransmisja — Fajfy z jazzem (love, część druga)
     
  • 2 kwietnia 2008:
    19:20 — TVP 3 Katowice — retransmisja — Fajfy z jazzem (wiosna, część pierwsza)
     
  • 6 kwietnia 2008:
    20:00 — Lublin — Po Godzinach — Pilichowski Band
     
  • 12 kwietnia 2008:
    Knurów — Sztukateria — Pilichowski Band
     
  • 13 kwietnia 2008:
    Racibórz — Ozon — Pilichowski Band
     
  • 16 kwietnia 2008:
    19:20 — TVP 3 Katowice — retransmisja — Fajfy z jazzem (wiosna, część druga)
     
  • 17 kwietnia 2008:
    Bydgoszcz — El Jazz — Pilichowski Band
     
  • 18 kwietnia 2008:
    Konin — Koniński Dom Kultury — Pilichowski Band
     
  • 18 kwietnia 2008:
    Katowice — AM, V wydział — ogląd techniczny TV — dyplomy
     
  • 18 kwietnia 2008:
    Katowice — Radio Katowice — ogląd techniczny TV — Fajfy
     
  • 19 kwietnia 2008:
    Wrocław — Łykend — Pilichowski Band
     
  • 20 kwietnia 2008:
    15:00 — Racibórz — MDK — Warsztaty wokalne
     
  • 7 maja 2008:
    19:20 — TVP 3 Katowice — retransmisja — Fajfy z jazzem (wiosna, część trzecia)
     
  • 9 maja 2008:
    Katowice — AM, V wydział — dyplom — Gosia Kunc
     
  • 9 maja 2008:
    Katowice — AM, V wydział — dyplom — Kasia Suchara
     
  • 13 maja 2008:
    Katowice — AM, Symfonia — Norbert Blacha
     
  • 16 maja 2008:
    18:00 — Katowice — Radio Katowice — Fajfy z jazzem
     
  • 18 maja 2008:
    16:00 — Katowice — AM, V wydział — Big Band
     
  • 30 maja 2008:
    18:00 — Katowice — AM, V wydział — dyplom — Marcelina Stoszek
     
  • 1 czerwca 2008:
    18:00 — Jaworzno — MCKiS — Kamil Kułach
     
  • 3 czerwca 2008:
    21:00 — Kraków — Stalowe Magnolie — Ewa Niewdana Smooth Trio
     
  • 4 czerwca 2008:
    19:20 — TVP Katowice — retransmisja — Fajfy z jazzem (finałowe, część pierwsza)
     
  • 4 czerwca 2008:
    21:30 — Warszawa — Porta 13 — piano solo
     
  • 13 czerwca 2008:
    Katowice — AM, V wydział — próby — studenci prof. Renaty Danel, Danuty Sendeckiej i Justyny Gwardeckiej
     
  • 15 czerwca 2008:
    14:30 — Warszawa — Smooth Jazz Night feat. Mollęda
     
  • 19 czerwca 2008:
    20:00 — Warszawa — Mariensztat — Asia Kondrat
     
  • 19 czerwca 2008:
    22:30 — Warszawa — Dekada — 77
     
  • 2 lipca 2008:
    19:20 — TVP Katowice — retransmisja — Gotowi na estradę — Ewa Broczek
     
  • 5 lipca 2008:
    Warszawa — Królikarnia — 77
     
  • 6 lipca 2008:
    Jaworki — Muzyczna Owczarnia — Warsztaty Muzyczne
     
  • 7 lipca 2008:
    Jaworki — Muzyczna Owczarnia — Warsztaty Muzyczne
     
  • 8 lipca 2008:
    Jaworki — Muzyczna Owczarnia — Warsztaty Muzyczne
     
  • 9 lipca 2008:
    Jaworki — Muzyczna Owczarnia — Warsztaty Muzyczne
     
  • 10 lipca 2008:
    Jaworki — Muzyczna Owczarnia — Warsztaty Muzyczne
     
  • 10 lipca 2008:
    Jaworki — Muzyczna Owczarnia — Leszek Cichoński
     
  • 11 lipca 2008:
    Jaworki — Muzyczna Owczarnia — Warsztaty Muzyczne
     
  • 12 lipca 2008:
    Jaworki — Muzyczna Owczarnia — Warsztaty Muzyczne
     
  • 12 lipca 2008:
    Szczawnica — koncert finałowy — Warsztaty Muzyczne
     
  • 12 lipca 2008:
    Szczawnica — Leszek Cichoński
     
  • 16 lipca 2008:
    19:20 — TVP Katowice — retransmisja — Gotowi na estradę — Alina Radziwanowska
     
  • 19 lipca 2008:
    Bukowina Tatrzańska — Głodówka — Asia Kondrat
     
  • 24 lipca 2008:
    22:00 — Warszawa — Dekada — 77
     
  • 26 lipca 2008:
    Gdańsk — Teatr Leśny — Asia Kondrat
     
  • 3 sierpnia 2008:
    Warszawa — Plan B — Gębofon — koncert finałowy
     
  • 14 sierpnia 2008:
    22:30 — Warszawa — Dekada — 77
     
  • 16 sierpnia 2008:
    18:00 — Ogródek — Muzeum Michała Kajki — Radek Michalik
     
  • 17 sierpnia 2008:
    11:00 — Karwica — Leśniczówka Pranie — Radek Michalik
     
  • 23 sierpnia 2008:
    Włocławek — Chłopacy
     
  • 28 sierpnia 2008:
    17:00 — Bukowina Tatrzańska — Beata Osytek
     
  • 29 sierpnia 2008:
    Władysławowo — Marta Koszarek
     
  • 30 sierpnia 2008:
    Władysławowo — Marta Koszarek
     
  • 2 września 2008:
    20:00 — Warszawa — Pod Wieżą — Asia Kondrat
     
  • 4 września 2008:
    Toruń — 77
     
  • 6 września 2008:
    15:00 — Niepołomice — FreshBack
     
  • 7 września 2008:
    Andrychów — Chłopacy
     
  • 11 września 2008:
    21:00 — Bydgoszcz — Mózg — Asia Kondrat
     
  • 12 września 2008:
    22:00 — Sępólno Krajeńskie — Galeria — Asia Kondrat
     
  • 13 września 2008:
    Więcbork — Hangar — Asia Kondrat
     
  • 14 września 2008:
    17:30 — Kutno — Chłopacy
     
  • 18 września 2008:
    Warszawa — Dekada — 77
     
  • 20 września 2008:
    15:00 — Kraków — Scena Tęcza — Asia Kondrat
     
  • 24 września 2008:
    19:25 — TVP Katowice — retransmisja — Gotowi na estradę — Ola Tabiszewska
     
  • 25 września 2008:
    20:00 — Warszawa — Pod Wieżą — Krzysztof Napiórkowski
     
  • 25 września 2008:
    22:30 — Warszawa — Dekada — 77
     
  • 26 września 2008:
    Kraków — targi — Music Media
     
  • 27 września 2008:
    15:00 — Racibórz — MDK — Warsztaty wokalne
     
  • 28 września 2008:
    10:00 — Racibórz — MDK — Warsztaty wokalne
     
  • 2 października 2008:
    Warszawa — Dekada — 77
     
  • 4 października 2008:
    19:00 — Kraków — Teatr Groteska — Asia Kondrat
     
  • 5 października 2008:
    20:00 — Warszawa — Studio im. Agnieszki Osieckiej — Asia Kondrat
     
  • 8 października 2008:
    22:30 — Warszawa — Dekada — FreshBack
     
  • 22 października 2008:
    16:00 — Opole — Collegium Maius — Asia Kondrat
     
  • 23 października 2008:
    20:30 — Wrocław — Rura — mariija
     
  • 24 października 2008:
    18:00 — Jelenia Góra — EMPiK — Marcin Nowakowski
     
  • 27 października 2008:
    10:30 — Warszawa — Porta 13 — piano solo
     
  • 28 października 2008:
    20:00 — Warszawa — Hyatt — Marcin Nowakowski
     
  • 29 października 2008:
    22:00 — Warszawa — Dekada — Braxton
     
  • 30 października 2008:
    22:00 — Warszawa — Dekada — 77
     
  • 5 listopada 2008:
    22:00 — Warszawa — Dekada — Braxton
     
  • 6 listopada 2008:
    22:00 — Warszawa — Dekada — 77
     
  • 10 listopada 2008:
    21:00 — Kraków — Stalowe Magnolie — Ewa Niewdana Smooth Trio
     
  • 12 listopada 2008:
    22:00 — Warszawa — Dekada — Braxton
     
  • 15 listopada 2008:
    Rybnik — MDK — II Silesia Gospel Festival — Warsztaty wokalne
     
  • 16 listopada 2008:
    Rybnik — Teatr Ziemi Rybnickiej — II Silesia Gospel Festival — Warsztaty wokalne
     
  • 16 listopada 2008:
    Rybnik — Teatr Ziemi Rybnickiej — Norbert Blacha
     
  • 18 listopada 2008:
    18:00 — Katowice — AM, V wydział — Krzysztof Sandecki
     
  • 19 listopada 2008:
    22:00 — Warszawa — Dekada — Braxton
     
  • 20 listopada 2008:
    22:00 — Warszawa — Dekada — 77
     
  • 22 listopada 2008:
    23:00 — Warszawa — Karuzela — jam session
     
  • 23 listopada 2008:
    18:00 — Katowice — AM, V wydział — rejestracja koncertu — The Globetrotters
     
  • 26 listopada 2008:
    Łódź — Filip Rakowski
     
  • 30 listopada 2008:
    17:00 — Warszawa — DK Śródmieście (Hoża 41) — Adam Bień
     
  • 1 grudnia 2008:
    Warszawa — 77
     
  • 3 grudnia 2008:
    10:00 — Kargowa — Warsztaty muzyczne
     
  • 3 grudnia 2008:
    Kargowa — Warsztaty muzyczne — Jam session
     
  • 4 grudnia 2008:
    Kargowa — Warsztaty muzyczne
     
  • 4 grudnia 2008:
    Kargowa — Warsztaty muzyczne — Jam session
     
  • 5 grudnia 2008:
    Kargowa — Warsztaty muzyczne
     
  • 5 grudnia 2008:
    Kargowa — ΠR2
     
  • 6 grudnia 2008:
    Łódź — Marcin Nowakowski
     
  • 10 grudnia 2008:
    Wałbrzych — Filip Rakowski
     
  • 11 grudnia 2008:
    22:00 — Warszawa — Dekada — 77
     
  • 15 grudnia 2008:
    20:00 — Warszawa — Akashia (dla Radia PIN) — Marcin Nowakowski
     
  • 17 grudnia 2008:
    21:00 — Warszawa — Cafe Foksal — Marcin Nowakowski
     
  • 27 grudnia 2008:
    20:00 — Jaworki — Muzyczna Owczarnia — Kasia Suchara z zespołem
     
  • 6 stycznia 2009:
    20:30 — Kraków — Piano Rouge — Ewa Niewdana Smooth Trio
     
  • 8 stycznia 2009:
    Warszawa — Dekada — 77
     
  • 15 stycznia 2009:
    Warszawa — Dekada — Goldies
     
  • 19 stycznia 2009:
    20:30 — Kraków — Stalowe Magnolie — Ewa Niewdana Smooth Trio
     
  • 25 stycznia 2009:
    17:00 — Katowice — Kościół Wniebowzięcia NMP — Mini Musical o Maxi Sprawach
     
  • 29 stycznia 2009:
    22:00 — Warszawa — Dekada — Goldies
     
  • 12 lutego 2009:
    Warszawa — Dekada — 77
     
  • 15 lutego 2009:
    Bogatynia — Mollęda
     
  • 20 lutego 2009:
    14:00 — Kraków — Kaja Karaplios
     
  • 24 lutego 2009:
    22:30 — Warszawa — Dekada — Goldies
     
  • 26 lutego 2009:
    Gorzów Wielkopolski — Fahrenheit
     
  • 1 marca 2009:
    17:00 — Katowice — Kinoteatr Rialto — benefis Sławomira Idziaka
     
  • 5 marca 2009:
    15:30 — Rzeszów — KN
     
  • 14 marca 2009:
    19:00 — Katowice Bogucice — Mini Musical o Maxi Sprawach
     
  • 19 marca 2009:
    22:30 — Warszawa — Dekada — Goldies
     
  • 26 marca 2009:
    Warszawa — Dekada — 77
     
  • 31 marca 2009:
    Kraków — Stalowe Magnolie — Ewa Niewdana Smooth Trio
     
  • 13 kwietnia 2009:
    Gniew — FreshBack
     
  • 19 kwietnia 2009:
    Warszawa — Beata Osytek
     
  • 25 kwietnia 2009:
    23:00 — Częstochowa — Mini Musical o Maxi Sprawach
     
  • 28 kwietnia 2009:
    Warszawa — 77
     
  • 30 kwietnia 2009:
    22:30 — Warszawa — Dekada — Goldies
     
  • 8 maja 2009:
    Katowice — AM, V wydział — próby do dyplomów licencjackich
     
  • 11 maja 2009:
    20:00 — Warszawa — Studio Wokalne OKO — jam session
     
  • 13 maja 2009:
    Warszawa — 55 — jam session
     
  • 18 maja 2009:
    Kraków — Harris Piano Jazz Bar — jam session
     
  • 21 maja 2009:
    Katowice — AM, V wydział — próby do dyplomów licencjackich
     
  • 22 maja 2009:
    Katowice — Z
     
  • 22 maja 2009:
    13:00 — Katowice — AM, V wydział — dyplomy licencjackie
     
  • 23 maja 2009:
    14:00 — k. Warszawy — CNE
     
  • 24 maja 2009:
    20:00 — Szklarska Poręba — Jazgot — Marcin Nowakowski
     
  • 25 maja 2009:
    18:00 — Wrocław — Empik — Marcin Nowakowski
     
  • 27 maja 2009:
    18:00 — Katowice — AM, V wydział — dyplom — Adam Rymarz
     
  • 29 maja 2009:
    16:00 — Katowice — AM, V wydział — dyplom — Krzysztof Sandecki
     
  • 30 maja 2009:
    13:00 — Racibórz — jury — VIII Ogólnopolski Festiwal Ekologiczny Piosenki
     
  • 31 maja 2009:
    10:00 — Racibórz — próby — VIII Ogólnopolski Festiwal Ekologiczny Piosenki
     
  • 31 maja 2009:
    17:00 — Racibórz — koncert finałowy — VIII Ogólnopolski Festiwal Ekologiczny Piosenki
     
  • 4 czerwca 2009:
    19:30 — Katowice — AM, Symfonia — dyplom — Adam Kosewski
     
  • 5 czerwca 2009:
    Katowice — AM, V wydział — próby do egzaminów
     
  • 5 czerwca 2009:
    13:00 — Katowice — AM, V wydział — dyplomy magisterskie
     
  • 5 czerwca 2009:
    Katowice — AM, V wydział — dyplom — Kaja Karaplios
     
  • 5 czerwca 2009:
    Katowice — AM, V wydział — dyplom — Kuba Molęda
     
  • 5 czerwca 2009:
    Katowice — AM, V wydział — dyplom licencjacki — Tomasz Korpanty
     
  • 7 czerwca 2009:
    19:00 — Opole — Rynek — Alicja Kalinowska
     
  • 12 czerwca 2009:
    20:00 — Mszana Dolna — Stara Winiarnia — Rafał Nosal
     
  • 13 czerwca 2009:
    20:00 — Wetlina — Ranczo — Rafał Nosal
     
  • 14 czerwca 2009:
    19:00 — Józefów k. Biłgoraja — Rafał Nosal
     
  • 15 czerwca 2009:
    20:00 — Warszawa — Studio Wokalne OKO — jam session
     
  • 16 czerwca 2009:
    17:00 — Katowice — teatr im. S. Wyspiańskiego — Mini Musical o Maxi Sprawach
     
  • 16 czerwca 2009:
    20:00 — Katowice — teatr im. S. Wyspiańskiego — Mini Musical o Maxi Sprawach
     
  • 17 czerwca 2009:
    Warszawa — Alicja Kalinowska
     
  • 17 czerwca 2009:
    Warszawa — Joanna Kucharczyk
     
  • 19 czerwca 2009:
    Warszawa — art.bem — Bass Days
     
  • 20 czerwca 2009:
    Jachranka k. Warszawy — Piotr Sawicki
     
  • 25 czerwca 2009:
    22:30 — Warszawa — Dekada — Goldies
     
  • 27 czerwca 2009:
    18:00 — Tarnów — Mateusz Mijal
     
  • 4 lipca 2009:
    Jaworki — Muzyczna Owczarnia — przyjazd — Warsztaty Muzyczne
     
  • 5 lipca 2009:
    Jaworki — Muzyczna Owczarnia — Warsztaty Muzyczne — I tura
     
  • 5 lipca 2009:
    Jaworki — Muzyczna Owczarnia — jam session
     
  • 6 lipca 2009:
    Jaworki — Muzyczna Owczarnia — Warsztaty Muzyczne — I tura
     
  • 6 lipca 2009:
    Jaworki — Muzyczna Owczarnia — jam session
     
  • 7 lipca 2009:
    Jaworki — Muzyczna Owczarnia — Warsztaty Muzyczne — I tura
     
  • 7 lipca 2009:
    Jaworki — Muzyczna Owczarnia — jam session
     
  • 8 lipca 2009:
    Jaworki — Muzyczna Owczarnia — Warsztaty Muzyczne — I tura
     
  • 8 lipca 2009:
    Jaworki — Muzyczna Owczarnia — jam session
     
  • 9 lipca 2009:
    Jaworki — Muzyczna Owczarnia — Warsztaty Muzyczne — I tura
     
  • 9 lipca 2009:
    Jaworki — Muzyczna Owczarnia — jam session
     
  • 10 lipca 2009:
    Jaworki — Muzyczna Owczarnia — Warsztaty Muzyczne — I tura
     
  • 10 lipca 2009:
    Jaworki — Muzyczna Owczarnia — jam session
     
  • 11 lipca 2009:
    Jaworki — Muzyczna Owczarnia — Warsztaty Muzyczne — I tura
     
  • 11 lipca 2009:
    Szczawnica — Warsztaty Muzyczne — koncert finałowy
     
  • 11 lipca 2009:
    Jaworki — Muzyczna Owczarnia — jam session
     
  • 12 lipca 2009:
    Jaworki — Muzyczna Owczarnia — Warsztaty Muzyczne — II tura
     
  • 12 lipca 2009:
    Jaworki — Muzyczna Owczarnia — Adrian Maruszczyk
     
  • 12 lipca 2009:
    Jaworki — Muzyczna Owczarnia — jam session
     
  • 13 lipca 2009:
    Jaworki — Muzyczna Owczarnia — Warsztaty Muzyczne — II tura
     
  • 13 lipca 2009:
    Jaworki — Muzyczna Owczarnia — jam session
     
  • 14 lipca 2009:
    Jaworki — Muzyczna Owczarnia — Warsztaty Muzyczne — II tura
     
  • 14 lipca 2009:
    Jaworki — Muzyczna Owczarnia — jam session
     
  • 15 lipca 2009:
    Jaworki — Muzyczna Owczarnia — Warsztaty Muzyczne — II tura
     
  • 15 lipca 2009:
    Jaworki — Muzyczna Owczarnia — jam session
     
  • 16 lipca 2009:
    Jaworki — Muzyczna Owczarnia — Warsztaty Muzyczne — II tura
     
  • 16 lipca 2009:
    Szczawnica — Warsztaty Muzyczne — różni wykonawcy
     
  • 16 lipca 2009:
    Jaworki — Muzyczna Owczarnia — Pilichowski Band feat. Kamil Barański
     
  • 16 lipca 2009:
    Jaworki — Muzyczna Owczarnia — jam session
     
  • 17 lipca 2009:
    Jaworki — Muzyczna Owczarnia — Warsztaty Muzyczne — II tura
     
  • 17 lipca 2009:
    Jaworki — Muzyczna Owczarnia — jam session
     
  • 18 lipca 2009:
    Jaworki — Muzyczna Owczarnia — Warsztaty Muzyczne — II tura
     
  • 18 lipca 2009:
    Szczawnica — Warsztaty Muzyczne — koncert finałowy
     
  • 18 lipca 2009:
    Jaworki — Muzyczna Owczarnia — jam session
     
  • 19 lipca 2009:
    20:00 — Brzostek — Ramolsi
     
  • 25 lipca 2009:
    Niewiesze k. Gliwic — Ekipa Orłowi
     
  • 29 lipca 2009:
    15:00 — Bartoszyce — teledysk — Asia Kondrat
     
  • 30 lipca 2009:
    Bartoszyce — teledysk — Asia Kondrat
     
  • 3 sierpnia 2009:
    2:15 — Kostrzyn nad Odrą — Przystanek Woodstock — Leszek Cichoński
     
  • 6 sierpnia 2009:
    Warszawa — Dekada — Goldies
     
  • 13 sierpnia 2009:
    Cisna — Asia Kondrat i Krzysztof Napiórkowski
     
  • 23 sierpnia 2009:
    16:00 — Jelenia Góra — Rafał Nosal
     
  • 27 sierpnia 2009:
    Warszawa — Dekada — Goldies
     
  • 2 września 2009:
    20:00 — Warszawa — Pod Wieżą — Asia Kondrat
     
  • 10 września 2009:
    21:00 — Krynica-Zdrój — Karolina Glazer
     
  • 12 września 2009:
    14:30 — Racibórz — Warsztaty wokalne
     
  • 13 września 2009:
    Racibórz — Warsztaty wokalne
     
  • 19 września 2009:
    17:00 — Otrębusy k. Warszawy — Pałacowo-Parkowy Zespół Zabytkowy Karolin — Karolina Glazer
     
  • 21 września 2009:
    17:00 — Katowice — AM, V wydział — dyplom — Maciej Mąka
     
  • 24 września 2009:
    Warszawa — Dekada — Goldies
     
  • 26 września 2009:
    21:00 — Warszawa — Fabryka Trzciny — Śpiewając jazz
     
  • 1 października 2009:
    Wrocław — Ewa Niewdana
     
  • 8 października 2009:
    9:30 — Warszawa — teledysk — Magda Steczkowska
     
  • 8 października 2009:
    Warszawa — Dekada — Goldies
     
  • 14 października 2009:
    19:00 — Katowice — AM, Symfonia — Thomas Lang Band
     
  • 15 października 2009:
    19:00 — Opole — Państwowa Szkoła Muzyczna — Thomas Lang Band
     
  • 29 października 2009:
    Warszawa — Dekada — Goldies
     
  • 12 listopada 2009:
    Warszawa — Dekada — Goldies
     
  • 13 listopada 2009:
    Chorzów — Leśniczówka — Marek Raduli
     
  • 14 listopada 2009:
    9:00 — Rybnik — III Silesia Gospel Festival — PSM I i II st. — Warsztaty wokalne
     
  • 14 listopada 2009:
    19:00 — Rybnik — III Silesia Gospel Festival — PSM I i II st. — Koncert Chwały
     
  • 15 listopada 2009:
    10:30 — Rybnik — III Silesia Gospel Festival — Teatr Ziemi Rybnickiej — Warsztaty wokalne
     
  • 15 listopada 2009:
    19:00 — Rybnik — III Silesia Gospel Festival — Teatr Ziemi Rybnickiej — Koncert finałowy
     
  • 16 listopada 2009:
    20:00 — Warszawa — Magda Steczkowska
     
  • 25 listopada 2009:
    20:00 — Warszawa — Club Capitol — Marcin Nowakowski
     
  • 26 listopada 2009:
    22:00 — Warszawa — Dekada — Goldies
     
  • 28 listopada 2009:
    20:30 — Słubice — Collegium Polonicum — Śrubki
     
  • 30 listopada 2009:
    9:00 — Warszawa — TVP — Magda Steczkowska
     
  • 10 grudnia 2009:
    Warszawa — Dekada — Goldies
     
  • 11 grudnia 2009:
    Rzeszów — Magda Steczkowska
     
  • 14 grudnia 2009:
    Poznań — Magda Steczkowska
     
  • 15 grudnia 2009:
    13:00 — Łódź — Radio Łódź — Magda Steczkowska
     
  • 16 grudnia 2009:
    19:00 — Konstancin — Mollęda — kolędy
     
  • 17 grudnia 2009:
    21:00 — Warszawa — Hilton — 77
     
  • 19 grudnia 2009:
    19:00 — Katowice — AM, V wydział — estrada świąteczna
     
  • 20 grudnia 2009:
    17:00 — Myszków — MOK — Mollęda — kolędy
     
  • 26 grudnia 2009:
    15:00 — Katowice — Gabi Rudawska
     
  • 31 grudnia 2009:
    Kraków — Joanna Słowińska
     
  • 3 stycznia 2010:
    15:00 — Sosnowiec — Parafia Matki Boskiej Nieustającej Pomocy — Mollęda — kolędy
     
  • 7 stycznia 2010:
    Warszawa — Dekada — Goldies
     
  • 10 stycznia 2010:
    18:00 — Warszawa (Ursus) — Mollęda — kolędy
     
  • 12 stycznia 2010:
    20:00 — Kraków — Drukarnia — Magda Steczkowska
     
  • 15 stycznia 2010:
    18:30 — Olkusz — MDK — Mollęda — kolędy
     
  • 15 stycznia 2010:
    Warszawa — Goldies
     
  • 18 stycznia 2010:
    20:00 — Warszawa — 55 — jam session
     
  • 21 stycznia 2010:
    Warszawa — Dekada — Goldies
     
  • 27 stycznia 2010:
    15:00 — Warszawa — Margita Ślizowska
     
  • 30 stycznia 2010:
    14:00 — Katowice — AM, V wydział — zaliczenia
     
  • 13 lutego 2010:
    20:00 — Zabrze — Dom Muzyki i Tańca — Andrzej Cierniewski
     
  • 14 lutego 2010:
    20:00 — Kraków — Taawa — Magda Steczkowska
     
  • 17 lutego 2010:
    Warszawa — TVN — Dzień Dobry TVN — Magda Steczkowska
     
  • 18 lutego 2010:
    Katowice — AM, V wydział — próby do egzaminów poprawkowych
     
  • 19 lutego 2010:
    Rybnik — OFPA — Alicja Kalinowska
     
  • 21 lutego 2010:
    Rybnik — OFPA — Alicja Kalinowska
     
  • 22 lutego 2010:
    12:00 — Jędrzejów — premiera płyty — Śrubki
     
  • 23 lutego 2010:
    Gliwice — MDK — Ogólnopolskie Warsztaty Wokalne SLS
     
  • 23 lutego 2010:
    Gliwice — MDK — Ogólnopolskie Warsztaty Wokalne SLS — Justyna Motylska
     
  • 2 marca 2010:
    Warszawa — TVP — Pytanie na śniadanie — Magda Steczkowska
     
  • 5 marca 2010:
    20:00 — Katowice — Old Timers Garage — Margita Ślizowska
     
  • 9 marca 2010:
    19:00 — Zabrze — Dom Muzyki i Tańca — Marcin Wyrostek
     
  • 11 marca 2010:
    Warszawa — Dekada — Goldies
     
  • 14 marca 2010:
    20:00 — Kraków — klub Studio — Grzegorz Turnau feat. Śrubki
     
  • 8 kwietnia 2010:
    20:00 — Warszawa — Neo — Magda Steczkowska
     
  • 22 kwietnia 2010:
    Warszawa — Dekada — Goldies
     
  • 24 kwietnia 2010:
    22:00 — Częstochowa — Jasna Góra — Norbert Blacha
     
  • 8 maja 2010:
    20:00 — Kraków — Mały Rynek — Joanna Słowińska
     
  • 21 maja 2010:
    13:00 — Rzeszów — Dworzec PKP, peron I — Pierwszy Polski Peron Artystyczny
     
  • 21 maja 2010:
    22:00 — Rzeszów — Rynek — Carpathia — Śrubki
     
  • 22 maja 2010:
    22:00 — Warszawa — Hard Rock Cafe — Alicja Kalinowska
     
  • 28 maja 2010:
    Katowice — AM, V wydział — próby
     
  • 30 maja 2010:
    15:00 — Katowice — Jazz Club Hipnoza — dyplomy magisterskie
     
  • 30 maja 2010:
    Katowice — Jazz Club Hipnoza — dyplom magisterski — Fabiola Kopczyńska
     
  • 30 maja 2010:
    Katowice — Jazz Club Hipnoza — dyplom magisterski — Karolina Leszko
     
  • 30 maja 2010:
    Katowice — Jazz Club Hipnoza — dyplom magisterski — Zuzanna Rogulska
     
  • 31 maja 2010:
    Katowice — AM, V wydział — próby do dyplomów licencjackich
     
  • 31 maja 2010:
    20:00 — Kraków — Lizzard King — Vocal Night Show
     
  • 1 czerwca 2010:
    Katowice — AM, V wydział — próby do dyplomów licencjackich
     
  • 2 czerwca 2010:
    Warszawa — Teatr Roma — Polscy Artyści Dzieciom Gruzji
     
  • 3 czerwca 2010:
    Katowice — AM, V wydział — próby do dyplomów licencjackich
     
  • 3 czerwca 2010:
    Katowice — AM, V wydział — próby do egzaminów
     
  • 5 czerwca 2010:
    Katowice — AM, V wydział — dyplomy licencjackie
     
  • 6 czerwca 2010:
    Katowice — AM, V wydział — dyplomy licencjackie
     
  • 8 czerwca 2010:
    Warszawa — Gosia Czaplińska
     
  • 19 czerwca 2010:
    20:00 — Kraków — Joanna Słowińska
     
  • 25 czerwca 2010:
    Katowice — Patrycja Zarychta
     
  • 26 czerwca 2010:
    Warszawa — Piękna i Bestie
     
  • 4 lipca 2010:
    Jaworki — Muzyczna Owczarnia — przyjazd — Warsztaty Muzyczne
     
  • 5 lipca 2010:
    Jaworki — Muzyczna Owczarnia — Warsztaty Muzyczne — I tura
     
  • 5 lipca 2010:
    Jaworki — Muzyczna Owczarnia — jam session
     
  • 6 lipca 2010:
    Jaworki — Muzyczna Owczarnia — Warsztaty Muzyczne — I tura
     
  • 6 lipca 2010:
    Jaworki — Muzyczna Owczarnia — jam session
     
  • 7 lipca 2010:
    Jaworki — Muzyczna Owczarnia — Warsztaty Muzyczne — I tura
     
  • 7 lipca 2010:
    Szczawnica — Warsztaty Muzyczne — koncert uczestników
     
  • 7 lipca 2010:
    Jaworki — Muzyczna Owczarnia — jam session
     
  • 8 lipca 2010:
    Jaworki — Muzyczna Owczarnia — Warsztaty Muzyczne — I tura
     
  • 8 lipca 2010:
    Jaworki — Muzyczna Owczarnia — jam session
     
  • 9 lipca 2010:
    Jaworki — Muzyczna Owczarnia — Warsztaty Muzyczne — I tura
     
  • 9 lipca 2010:
    Jaworki — Muzyczna Owczarnia — jam session
     
  • 10 lipca 2010:
    Jaworki — Muzyczna Owczarnia — Warsztaty Muzyczne — I tura
     
  • 10 lipca 2010:
    Szczawnica — Warsztaty Muzyczne — koncert finałowy
     
  • 10 lipca 2010:
    Jaworki — Muzyczna Owczarnia — jam session
     
  • 11 lipca 2010:
    Jaworki — Muzyczna Owczarnia — Warsztaty Muzyczne
     
  • 11 lipca 2010:
    Jaworki — Muzyczna Owczarnia — jam session
     
  • 12 lipca 2010:
    Jaworki — Muzyczna Owczarnia — Warsztaty Muzyczne — II tura
     
  • 12 lipca 2010:
    Jaworki — Muzyczna Owczarnia — jam session
     
  • 13 lipca 2010:
    Jaworki — Muzyczna Owczarnia — Warsztaty Muzyczne — II tura
     
  • 13 lipca 2010:
    Jaworki — Muzyczna Owczarnia — jam session
     
  • 14 lipca 2010:
    Jaworki — Muzyczna Owczarnia — Warsztaty Muzyczne — II tura
     
  • 14 lipca 2010:
    Jaworki — Muzyczna Owczarnia — jam session
     
  • 15 lipca 2010:
    Jaworki — Muzyczna Owczarnia — Warsztaty Muzyczne — II tura
     
  • 15 lipca 2010:
    Jaworki — Muzyczna Owczarnia — jam session
     
  • 16 lipca 2010:
    Jaworki — Muzyczna Owczarnia — Warsztaty Muzyczne — II tura
     
  • 16 lipca 2010:
    Jaworki — Muzyczna Owczarnia — jam session
     
  • 17 lipca 2010:
    Jaworki — Muzyczna Owczarnia — Warsztaty Muzyczne — II tura
     
  • 17 lipca 2010:
    Kraków — Forty Kleparz — Śrubki
     
  • 24 lipca 2010:
    Konin — Piękna i Bestie
     
  • 27 lipca 2010:
    Nysa — Patrycja Zarychta
     
  • 30 lipca 2010:
    20:00 — Kraków — Joanna Słowińska
     
  • 5 sierpnia 2010:
    Piotrków Trybunalski — Joanna Słowińska
     
  • 5 sierpnia 2010:
    Warszawa — Mono — jam session
     
  • 9 sierpnia 2010:
    Warszawa — Hydrozagadka — Fusionease jam session
     
  • 14 sierpnia 2010:
    Trzebinia — Felicjan Andrzejczak
     
  • 21 sierpnia 2010:
    Olsztyn — Orient Express Orchestra
     
  • 4 września 2010:
    Karpacz — Justyna Motylska
     
  • 11 września 2010:
    10:00 — Racibórz — Warsztaty wokalne
     
  • 17 września 2010:
    18:00 — Katowice — AM, V wydział — dyplom — Marcelina Stoszek
     
  • 30 września 2010:
    18:00 — Katowice — Kinoteatr Rialto — Gala Sportu
     
  • 7 października 2010:
    18:30 — Katowice — Pokaz mody
     
  • 28 października 2010:
    Opole — Soul Hunters Gospel Choir
     
  • 1 listopada 2010:
    Warszawa — TVN — Dzień dobry TVN — Magda Steczkowska
     
  • 5 listopada 2010:
    Łódź — Venafestival — The Positive
     
  • 5 listopada 2010:
    Łódź — Venafestival — Monika Urlik
     
  • 12 listopada 2010:
    20:00 — Katowice — AM, V wydział — Jakżesz ja się uspokoję
     
  • 13 listopada 2010:
    13:30 — Tarnów — Dworzec PKP — Śrubki
     
  • 20 listopada 2010:
    Sosnowiec — Vintage
     
  • 20 listopada 2010:
    Wisła — Piękna i Bestie
     
  • 5 grudnia 2010:
    19:00 — Tychy — Soul Hunters Gospel Choir
     
  • 7 grudnia 2010:
    Warszawa — Marcin Nowakowski
     
  • 8 grudnia 2010:
    Kraków — AGH — Joanna Słowińska
     
  • 9 grudnia 2010:
    14:00 — Katowice — ING
     
  • 9 grudnia 2010:
    Katowice — Old Timers Garage — jam session
     
  • 11 grudnia 2010:
    9:00 — Rybnik — IV Silesia Gospel Festival — PSM I i II st. — Warsztaty wokalne
     
  • 12 grudnia 2010:
    9:00 — Rybnik — IV Silesia Gospel Festival — Teatr Ziemi Rybnickiej — Warsztaty wokalne
     
  • 12 grudnia 2010:
    19:00 — Rybnik — IV Silesia Gospel Festival — Teatr Ziemi Rybnickiej — Koncert finałowy
     
  • 14 grudnia 2010:
    14:00 — Warszawa — ING
     
  • 16 grudnia 2010:
    10:00 — Warszawa — Dzień Dobry TVN — Marcin Nowakowski
     
  • 17 grudnia 2010:
    21:00 — Katowice — Przedświt — kolędowe jam session
     
  • 20 grudnia 2010:
    17:00 — Krosno Odrzańskie — Magda Steczkowska
     
  • 23 grudnia 2010:
    14:00 — Warszawa — Margita Ślizowska
     
  • 31 grudnia 2010:
    Goszyce — Joanna Słowińska
     
  • 6 stycznia 2011:
    18:00 — Racibórz — Kościół pw. św. Paschalisa — kolędy
     
  • 30 stycznia 2011:
    Katowice — Karolina Leszko
     
  • 18 lutego 2011:
    20:00 — Katowice — NOSPR — Śrubki
     
  • 26 lutego 2011:
    19:00 — Katowice — Kawiarnia Artystyczna — MuzoSWEra
     
  • 17 marca 2011:
    19:00 — Kraków — Magda Steczkowska
     
  • 26 marca 2011:
    19:00 — Katowice — Kawiarnia Artystyczna — MuzoSWEra
     
  • 31 marca 2011:
    Warszawa — Marcin Nowakowski
     
  • 3 kwietnia 2011:
    Kielce — Joanna Słowińska
     
  • 4 kwietnia 2011:
    Mikołajki — 77
     
  • 5 kwietnia 2011:
    Warszawa — Muza — jam session
     
  • 9 kwietnia 2011:
    16:00 — Gliwice — Natural Voice Perfection — warsztaty wokalne
     
  • 16 kwietnia 2011:
    19:00 — Katowice — Kawiarnia Artystyczna — MuzoSWEra
     
  • 26 kwietnia 2011:
    Warszawa — Muza — jam session
     
  • 30 kwietnia 2011:
    Wrocław — Soul Hunters Gospel Choir
     
  • 1 maja 2011:
    15:00 — Wrocław — Rynek — Soul Hunters Gospel Choir
     
  • 1 maja 2011:
    20:05 — Opole — Radio Opole — Soul Hunters Gospel Choir
     
  • 3 maja 2011:
    18:00 — Siemianowice — Siemianowickie Centrum Kultury — Andrzej i Maja Sikorowscy
     
  • 19 maja 2011:
    20:30 — Katowice — Za kulisami — studenci Ani Ruttar
     
  • 22 maja 2011:
    Świętno — Andrzej i Maja Sikorowscy
     
  • 27 maja 2011:
    15:00 — Katowice — AM — dyplomy magisterskie
     
  • 27 maja 2011:
    Katowice — AM — dyplom — Agnieszka Błońska
     
  • 27 maja 2011:
    Katowice — AM — dyplom — Gosia Czaplińska
     
  • 28 maja 2011:
    19:00 — Katowice — Kawiarnia Artystyczna — MuzoSWEra
     
  • 30 maja 2011:
    Szczecin — Teatr Letni — Grzegorz Turnau
     
  • 31 maja 2011:
    Tarnobrzeg — Śrubki akustycznie
     
  • 4 czerwca 2011:
    13:00 — Katowice — AM — dyplomy licencjackie
     
  • 4 czerwca 2011:
    Katowice — AM — dyplom — Kamila Daszuta
     
  • 4 czerwca 2011:
    Katowice — AM — dyplom — Agnieszka Musiał
     
  • 4 czerwca 2011:
    Katowice — AM — dyplom — Filip Cembala
     
  • 4 czerwca 2011:
    Katowice — AM — dyplom — Ela Łuszczakiewicz
     
  • 5 czerwca 2011:
    10:00 — Katowice — AM — dyplomy licencjackie
     
  • 5 czerwca 2011:
    18:00 — Bytom — Bytomskie Centrum Kultury — Andrzej Sikorowski
     
  • 9 czerwca 2011:
    18:00 — Promnice — SWE
     
  • 10 czerwca 2011:
    17:30 — Krosno Odrzańskie — Magda & Indigo
     
  • 11 czerwca 2011:
    Warszawa — 77
     
  • 13 czerwca 2011:
    Warszawa — Teatr Roma — Polscy Artyści Dzieciom Gruzji
     
  • 17 czerwca 2011:
    Ożarów Mazowiecki — Andrzej i Maja Sikorowscy
     
  • 18 czerwca 2011:
    20:00 — Wielka Wieś — Andrzej i Maja Sikorowscy
     
  • 23 czerwca 2011:
    Trzęsacz k. Rewala — Międzynarodowy Festiwal Muzyki Gitarowej — Orient Express Orchestra
     
  • 24 czerwca 2011:
    Gdańsk — Joanna Słowińska
     
  • 25 czerwca 2011:
    Wadowice — Asteya
     
  • 3 lipca 2011:
    Jaworki — Muzyczna Owczarnia — przyjazd — Warsztaty Muzyczne
     
  • 4 lipca 2011:
    Jaworki — Muzyczna Owczarnia — Warsztaty Muzyczne — I tura
     
  • 4 lipca 2011:
    Jaworki — Muzyczna Owczarnia — jam session
     
  • 5 lipca 2011:
    Jaworki — Muzyczna Owczarnia — Warsztaty Muzyczne — I tura
     
  • 5 lipca 2011:
    Jaworki — Muzyczna Owczarnia — jam session
     
  • 6 lipca 2011:
    Jaworki — Muzyczna Owczarnia — Warsztaty Muzyczne — I tura
     
  • 6 lipca 2011:
    Jaworki — Muzyczna Owczarnia — jam session
     
  • 7 lipca 2011:
    Jaworki — Muzyczna Owczarnia — Warsztaty Muzyczne — I tura
     
  • 7 lipca 2011:
    Jaworki — Muzyczna Owczarnia — jam session
     
  • 8 lipca 2011:
    Jaworki — Muzyczna Owczarnia — Warsztaty Muzyczne — I tura
     
  • 8 lipca 2011:
    Jaworki — Muzyczna Owczarnia — jam session
     
  • 9 lipca 2011:
    Szczawnica — Warsztaty Muzyczne — I tura — koncert finałowy
     
  • 9 lipca 2011:
    Jaworki — Muzyczna Owczarnia — jam session
     
  • 10 lipca 2011:
    Jaworki — Muzyczna Owczarnia — Warsztaty Muzyczne
     
  • 10 lipca 2011:
    Jaworki — Muzyczna Owczarnia — jam session
     
  • 11 lipca 2011:
    Jaworki — Muzyczna Owczarnia — Warsztaty Muzyczne — II tura
     
  • 11 lipca 2011:
    Jaworki — Muzyczna Owczarnia — jam session
     
  • 12 lipca 2011:
    Jaworki — Muzyczna Owczarnia — Warsztaty Muzyczne — II tura
     
  • 12 lipca 2011:
    Jaworki — Muzyczna Owczarnia — jam session
     
  • 13 lipca 2011:
    Jaworki — Muzyczna Owczarnia — Warsztaty Muzyczne — II tura
     
  • 13 lipca 2011:
    Jaworki — Muzyczna Owczarnia — jam session
     
  • 14 lipca 2011:
    Jaworki — Muzyczna Owczarnia — Warsztaty Muzyczne — II tura
     
  • 14 lipca 2011:
    Jaworki — Muzyczna Owczarnia — jam session
     
  • 15 lipca 2011:
    Jaworki — Muzyczna Owczarnia — Warsztaty Muzyczne — II tura
     
  • 15 lipca 2011:
    Jaworki — Muzyczna Owczarnia — jam session
     
  • 16 lipca 2011:
    Szczawnica — Warsztaty Muzyczne — II tura — koncert finałowy
     
  • 16 lipca 2011:
    Jaworki — Muzyczna Owczarnia — jam session
     
  • 23 lipca 2011:
    19:00 — Białystok — Pozytywne Wibracje — Marcin Nowakowski
     
  • 30 lipca 2011:
    Skarżysko-Kamienna — Patrycja Zarychta
     
  • 20 sierpnia 2011:
    22:00 — Kraków — Coke Live Festival — Coke Stage — Łona & The Pimps
     
  • 23 sierpnia 2011:
    10:40 — Warszawa — TVP2, Pytanie na śniadanie — Śrubki
     
  • 19 września 2011:
    22:00 — Warszawa — Dekada — 77
     
  • 20 września 2011:
    Warszawa — Muza — jam session
     
  • 22 września 2011:
    Warszawa — Studio im. Agnieszki Osieckiej — Jazz City Choir
     
  • 24 września 2011:
    Racibórz — Warsztaty wokalne
     
  • 28 września 2011:
    21:00 — Warszawa — Polskie Radio Czwórka — Łona & The Pimps
     
  • 30 września 2011:
    16:20 — Warszawa — TVP2 — Poziom 2.0 — Łona & The Pimps
     
  • 1 października 2011:
    9:00 — Katowice — SWE — inauguracja roku
     
  • 1 października 2011:
    Katowice — SWE — zajęcia
     
  • 2 października 2011:
    Katowice — SWE — zajęcia
     
  • 4 października 2011:
    Lwów — Andrzej i Maja Sikorowscy
     
  • 6 października 2011:
    Lądek Zdrój — Alicja Kalinowska
     
  • 7 października 2011:
    17:00 — Będzin — Teatr Dzieci Zagłębia — Magda Steczkowska
     
  • 15 października 2011:
    Katowice — SWE — zajęcia
     
  • 16 października 2011:
    Katowice — SWE — zajęcia
     
  • 24 października 2011:
    9:00 — Warszawa — TVP2 — Karolina Leszko i Mateusz Krautwurst
     
  • 27 października 2011:
    Białystok — MM
     
  • 28 października 2011:
    Warszawa — Hydrozagadka — Łona & The Pimps
     
  • 4 listopada 2011:
    Kraków — warsztaty muzyczne z Bobem Stoloffem
     
  • 5 listopada 2011:
    Katowice — SWE — zajęcia
     
  • 6 listopada 2011:
    Katowice — SWE — zajęcia
     
  • 14 listopada 2011:
    Warszawa — TVP — Lubię to! — Maryla Rodowicz
     
  • 16 listopada 2011:
    Warszawa — TVP — Jaka to melodia — Maryla Rodowicz
     
  • 19 listopada 2011:
    Katowice — SWE — zajęcia
     
  • 19 listopada 2011:
    Katowice — Katofonia — Cztery Pory Roku — Radek Michalik
     
  • 20 listopada 2011:
    Katowice — SWE — zajęcia
     
  • 29 listopada 2011:
    6:30 — Warszawa — TVP — Kawa czy herbata — Marcin Nowakowski
     
  • 3 grudnia 2011:
    20:00 — Warszawa — Teatr Wielki — Maryla Rodowicz
     
  • 4 grudnia 2011:
    Katowice — SWE — zajęcia
     
  • 5 grudnia 2011:
    20:00 — Warszawa — Dekada — Maryla Rodowicz
     
  • 9 grudnia 2011:
    21:30 — Warszawa — 77
     
  • 10 grudnia 2011:
    Rybnik — V Silesia Gospel Festival — warsztaty wokalne
     
  • 11 grudnia 2011:
    Rybnik — V Silesia Gospel Festival — warsztaty wokalne
     
  • 11 grudnia 2011:
    Rybnik — V Silesia Gospel Festival — koncert finałowy
     
  • 13 grudnia 2011:
    Katowice — ING
     
  • 15 grudnia 2011:
    Warszawa — ING
     
  • 16 grudnia 2011:
    Warszawa — Maryla Rodowicz
     
  • 17 grudnia 2011:
    Katowice — SWE — zajęcia
     
  • 18 grudnia 2011:
    Gdańsk — Maryla Rodowicz
     
  • 19 grudnia 2011:
    11:30 — Warszawa — TV Polonia — Kulturalni — Magda Steczkowska
     
  • 23 grudnia 2011:
    Warszawa — TVP — Kawa czy herbata — Magda Steczkowska
     
  • 27 grudnia 2011:
    Warszawa — TVP — Pytanie na śniadanie — Śrubki
     
  • 31 grudnia 2011:
    Warszawa — Plac Konstytucji — Maryla Rodowicz
     
  • 5 stycznia 2012:
    Warszawa — TVN — Dzień dobry TVN — Joanna Kondrat
     
  • 7 stycznia 2012:
    Warszawa — TVP — Kulturalni PL — Joanna Kondrat
     
  • 8 stycznia 2012:
    Żnin — WOŚP — Magda Steczkowska
     
  • 9 stycznia 2012:
    Warszawa — Jazzownia Liberalna — Marcin Nowakowski
     
  • 13 stycznia 2012:
    Wrocław — Maryla Rodowicz
     
  • 14 stycznia 2012:
    Katowice — SWE — zajęcia
     
  • 15 stycznia 2012:
    Katowice — SWE — zajęcia
     
  • 20 stycznia 2012:
    19:00 — Warszawa — Magda Steczkowska
     
  • 20 stycznia 2012:
    20:00 — Warszawa — Coffee Karma — Margaret J
     
  • 28 stycznia 2012:
    Ossa — Maryla Rodowicz
     
  • 29 stycznia 2012:
    18:15 — Gliwice — Natural Voice Perfection
     
  • 30 stycznia 2012:
    Zabrze — dyplom — Michał Łachecki
     
  • 1 lutego 2012:
    Warszawa — Teatr Polski — X Factor 2 Bootcamp
     
  • 2 lutego 2012:
    Kutno — Magda Ptaszyńska
     
  • 3 lutego 2012:
    Radom — Mateusz Krautwurst
     
  • 10 lutego 2012:
    Katowice — SWE — zajęcia
     
  • 11 lutego 2012:
    19:00 — Otrębusy k. Warszawy — Magda Steczkowska
     
  • 14 lutego 2012:
    Żywiec — Andrzej Sikorowski
     
  • 18 lutego 2012:
    Ożarów Mazowiecki — Maryla Rodowicz
     
  • 18 lutego 2012:
    Warszawa — Maryla Rodowicz
     
  • 23 lutego 2012:
    22:00 — Warszawa — Mono — Kozłowski Tribute Skład
     
  • 4 marca 2012:
    Poznań — Aula UAM — Maryla Rodowicz
     
  • 9 marca 2012:
    Warszawa — próby — domy jurorskie — X Factor 2
     
  • 10 marca 2012:
    Badów Górny — próby — domy jurorskie — X Factor 2
     
  • 11 marca 2012:
    Badów Górny — domy jurorskie — X Factor 2
     
  • 12 marca 2012:
    Bydgoszcz — Opera Nova — Maryla Rodowicz
     
  • 15 marca 2012:
    Warszawa — Sala Kongresowa — Maryla Rodowicz
     
  • 17 marca 2012:
    10:00 — Warszawa — MCKiS — Śpiewaj mi mamo
     
  • 17 marca 2012:
    11:00 — Warszawa — MCKiS — Śpiewaj mi mamo
     
  • 17 marca 2012:
    12:30 — Warszawa — MCKiS — Śpiewaj mi mamo
     
  • 24 marca 2012:
    Gdańsk — Filharmonia Ołowianka — Maryla Rodowicz
     
  • 2 kwietnia 2012:
    Zakopane — Andrzej Sikorowski
     
  • 3 kwietnia 2012:
    Nowy Tomyśl — Andrzej Sikorowski
     
  • 22 kwietnia 2012:
    Warszawa — TVP — Jaka to melodia — Magda Steczkowska
     
  • 23 kwietnia 2012:
    Warszawa — TVP2 — Pytanie na śniadanie — Mikromusic
     
  • 30 kwietnia 2012:
    Katowice — Katofonia — jam session & birthday party
     
  • 2 maja 2012:
    Warszawa — Maryla Rodowicz
     
  • 6 maja 2012:
    Rzeszów — Maryla Rodowicz
     
  • 11 maja 2012:
    21:00 — Warszawa — Funkalots
     
  • 12 maja 2012:
    Zielona Góra — Maryla Rodowicz
     
  • 18 maja 2012:
    Gdańsk — Maryla Rodowicz
     
  • 23 maja 2012:
    Warszawa — Studio im. Agnieszki Osieckiej — Dagmara Czechura
     
  • 25 maja 2012:
    Sopot — TOPtrendy — Maryla Rodowicz
     
  • 26 maja 2012:
    Siewierz — Andrzej Sikorowski
     
  • 27 maja 2012:
    Kraków — Magda Steczkowska & Indigo
     
  • 1 czerwca 2012:
    Jabłonna (k. Warszawy) — Marcin Nowakowski
     
  • 2 czerwca 2012:
     
  • 3 czerwca 2012:
    Płock — Amfiteatr — Maryla Rodowicz
     
  • 6 czerwca 2012:
    Kraków — Lizard King — Śrubki
     
  • 13 czerwca 2012:
    Lublin — Maryla Rodowicz
     
  • 16 czerwca 2012:
    Katowice — Maryla Rodowicz
     
  • 20 czerwca 2012:
    Grodzisk Mazowiecki — Maryla Rodowicz
     
  • 23 czerwca 2012:
    Piotrków Trybunalski — Maryla Rodowicz
     
  • 24 czerwca 2012:
    Łowicz — Maryla Rodowicz
     
  • 26 czerwca 2012:
    Wrocław — Rynek — Maryla Rodowicz
     
  • 29 czerwca 2012:
    Kraków — Andrzej i Maja Sikorowscy
     
  • 30 czerwca 2012:
    Kielce — Maryla Rodowicz
     
  • 1 lipca 2012:
    Jaworki — Muzyczna Owczarnia — przyjazd — Warsztaty Muzyczne
     
  • 2 lipca 2012:
    Jaworki — Muzyczna Owczarnia — Warsztaty Muzyczne — I tura
     
  • 2 lipca 2012:
    Jaworki — Muzyczna Owczarnia — jam session
     
  • 3 lipca 2012:
    Jaworki — Muzyczna Owczarnia — Warsztaty Muzyczne — I tura
     
  • 3 lipca 2012:
    Jaworki — Muzyczna Owczarnia — jam session
     
  • 4 lipca 2012:
    Jaworki — Muzyczna Owczarnia — Warsztaty Muzyczne — I tura
     
  • 4 lipca 2012:
    Jaworki — Muzyczna Owczarnia — jam session
     
  • 5 lipca 2012:
    Jaworki — Muzyczna Owczarnia — Warsztaty Muzyczne — I tura
     
  • 5 lipca 2012:
    Jaworki — Muzyczna Owczarnia — jam session
     
  • 6 lipca 2012:
    Jaworki — Muzyczna Owczarnia — Warsztaty Muzyczne — I tura
     
  • 6 lipca 2012:
    Jaworki — Muzyczna Owczarnia — jam session
     
  • 7 lipca 2012:
    Sokołów Podlaski — Maryla Rodowicz
     
  • 7 lipca 2012:
    Jaworki — Muzyczna Owczarnia — Warsztaty Muzyczne — I tura
     
  • 8 lipca 2012:
    Lubawa — Maryla Rodowicz
     
  • 8 lipca 2012:
    Jaworki — Muzyczna Owczarnia — Warsztaty Muzyczne — II tura
     
  • 8 lipca 2012:
    Jaworki — Muzyczna Owczarnia — jam session
     
  • 9 lipca 2012:
    Jaworki — Muzyczna Owczarnia — Warsztaty Muzyczne — II tura
     
  • 9 lipca 2012:
    Jaworki — Muzyczna Owczarnia — jam session
     
  • 10 lipca 2012:
    Jaworki — Muzyczna Owczarnia — Warsztaty Muzyczne — II tura
     
  • 10 lipca 2012:
    Jaworki — Muzyczna Owczarnia — jam session
     
  • 11 lipca 2012:
    Jaworki — Muzyczna Owczarnia — Warsztaty Muzyczne — II tura
     
  • 11 lipca 2012:
    Jaworki — Muzyczna Owczarnia — jam session
     
  • 12 lipca 2012:
    Jaworki — Muzyczna Owczarnia — Warsztaty Muzyczne — II tura
     
  • 12 lipca 2012:
    Jaworki — Muzyczna Owczarnia — jam session
     
  • 13 lipca 2012:
    Jaworki — Muzyczna Owczarnia — Warsztaty Muzyczne — II tura
     
  • 14 lipca 2012:
    Chodzież — Maryla Rodowicz
     
  • 14 lipca 2012:
    Jaworki — Muzyczna Owczarnia — Warsztaty Muzyczne — II tura
     
  • 21 lipca 2012:
    Łomża — Maryla Rodowicz
     
  • 28 lipca 2012:
    Kęty — Lato z Radiem — Maryla Rodowicz
     
  • 29 lipca 2012:
    Turek — Lato z Radiem — Maryla Rodowicz
     
  • 4 sierpnia 2012:
    Zielona Góra — Festiwal Piosenki Rosyjskiej — Magda Steczkowska
     
  • 16 sierpnia 2012:
    Terespol — Warsztaty muzyczne
     
  • 17 sierpnia 2012:
    Terespol — Warsztaty muzyczne
     
  • 18 sierpnia 2012:
    Jarosław — Lato z Radiem — Maryla Rodowicz
     
  • 19 sierpnia 2012:
    Zamość — Lato z Radiem — Maryla Rodowicz
     
  • 25 sierpnia 2012:
    Świeradów Zdrój — Lato z Radiem — Maryla Rodowicz
     
  • 26 sierpnia 2012:
    Jelenia Góra — Lato z Radiem — Maryla Rodowicz
     
  • 1 września 2012:
    Rydułtowy (k. Rybnika) — Maryla Rodowicz
     
  • 7 września 2012:
    Łódź — Maryla Rodowicz
     
  • 8 września 2012:
    Warszawa — 77
     
  • 14 września 2012:
    Gdańsk — Maryla Rodowicz
     
  • 15 września 2012:
    Poznań — Maryla Rodowicz
     
  • 16 września 2012:
    Spała — Maryla Rodowicz
     
  • 22 września 2012:
    Włocławek — Maryla Rodowicz
     
  • 23 września 2012:
    Warszawa — Hania Hołek
     
  • 27 września 2012:
    Warszawa — Studio im. Agnieszki Osieckiej — Maryla Rodowicz
     
  • 28 września 2012:
    Warszawa — Sala Kongresowa — Chorzy Na Odrę
     
  • 29 września 2012:
    Zawiercie — Mateusz Kopeć
     
  • 5 października 2012:
    Niepołomice — Andrzej Sikorowski
     
  • 12 października 2012:
    Ossa — Maryla Rodowicz
     
  • 20 października 2012:
    Warszawa — Magda Steczkowska
     
  • 25 października 2012:
    Warszawa — Funkalots
     
  • 26 października 2012:
    Warszawa — Funkalots
     
  • 28 października 2012:
    Gdańsk — Michael Jackson Symfonicznie
     
  • 16 listopada 2012:
    Słubice — Magda Steczkowska
     
  • 17 listopada 2012:
    Działdowo — Maryla Rodowicz
     
  • 23 listopada 2012:
    Warszawa — Absurd 228 — Ola Bieńkowska
     
  • 24 listopada 2012:
    Sopot — Maryla Rodowicz
     
  • 28 listopada 2012:
    Warszawa — Whitney Houston Symfonicznie
     
  • 30 listopada 2012:
    Skarżysko-Kamienna — Patrycja Zarychta
     
  • 1 grudnia 2012:
    Warszawa — Dzień dobry TVN — Olek Klepacz
     
  • 5 grudnia 2012:
    Bydgoszcz — Maryla Rodowicz
     
  • 7 grudnia 2012:
    Nysa — Andrzej i Maja Sikorowscy
     
  • 9 grudnia 2012:
    Warszawa — Sala Kongresowa — Maryla Rodowicz
     
  • 10 grudnia 2012:
    Katowice — ING
     
  • 14 grudnia 2012:
    Warszawa — ING
     
  • 18 grudnia 2012:
    Warszawa — Teatr Wielki — Maryla Rodowicz
     
  • 20 grudnia 2012:
    Warszawa — Magda Steczkowska
     
  • 21 grudnia 2012:
    Warszawa — Barometr — Marcin Pendowski kolędowe jam session
     
  • 27 grudnia 2012:
    Kraków — Barka Arlina — Kolędowanie
     
  • 31 grudnia 2012:
    Wrocław — Maryla Rodowicz
     
  • 12 stycznia 2013:
    Katowice — CKK — Śrubki
     
  • 13 stycznia 2013:
    Andrychów — Łucja Czarnecka
     
  • 25 stycznia 2013:
    Opole — Maryla Rodowicz
     
  • 29 stycznia 2013:
    Warszawa — Dzień dobry TVN — Hania Stach
     
  • 3 lutego 2013:
    Rybnik — Teatr Ziemi Rybnickiej — Epitafium dla Norberta Blachy
     
  • 10 lutego 2013:
    Warszawa — Maryla Rodowicz
     
  • 11 lutego 2013:
    Warszawa — Maryla Rodowicz
     
  • 15 lutego 2013:
    Warszawa — Maryla Rodowicz
     
  • 1 marca 2013:
    Wieliczka — Maryla Rodowicz
     
  • 3 marca 2013:
    Sztokholm — Maryla Rodowicz
     
  • 4 marca 2013:
    Łódź — próby — domy jurorskie — X Factor 3
     
  • 5 marca 2013:
    Łódź — domy jurorskie — X Factor 3
     
  • 8 marca 2013:
     
  • 9 marca 2013:
    Ryn — Maryla Rodowicz
     
  • 12 marca 2013:
    Warszawa — Maryla Rodowicz
     
  • 13 marca 2013:
    Warszawa — Magda Steczkowska
     
  • 13 marca 2013:
    Warszawa — PIN Class — Magda Steczkowska
     
  • 17 kwietnia 2013:
    Warszawa — Syreni Śpiew — Syreni Jam
     
  • 19 kwietnia 2013:
    Zabrze — Maryla Rodowicz
     
  • 17 maja 2013:
    Solec Kujawski — Maryla Rodowicz
     
  • 18 maja 2013:
    Bytom — Andrzej i Maja Sikorowscy
     
  • 23 maja 2013:
    Warszawa — eliminacje — Debiuty — Maryla Rodowicz
     
  • 31 maja 2013:
    Katowice — dyplom magisterski — Ela Łuszczakiewicz
     
  • 4 czerwca 2013:
    Puławy — Maryla Rodowicz
     
  • 6 czerwca 2013:
    Warszawa — Mokotów — Kuba Molęda
     
  • 7 czerwca 2013:
    Świętochłowice — Maryla Rodowicz
     
  • 8 czerwca 2013:
    Mielno — Kasia Cerekwicka
     
  • 14 czerwca 2013:
    Opole — Debiuty — Maryla Rodowicz
     
  • 14 czerwca 2013:
    Opole — Premiery — Magda Steczkowska
     
  • 16 czerwca 2013:
    Opole — Maryla Rodowicz
     
  • 19 czerwca 2013:
    Warszawa — Must Be The Music — Pan Śrubka i Przyjaciele
     
  • 21 czerwca 2013:
    Ciechanów — Maryla Rodowicz
     
  • 22 czerwca 2013:
    Sokołów Podlaski — Maryla Rodowicz
     
  • 23 czerwca 2013:
    Aleksandrów Łódzki — Maryla Rodowicz
     
  • 28 czerwca 2013:
    Ossa — Maryla Rodowicz
     
  • 29 czerwca 2013:
    Katowice — Maryla Rodowicz
     
  • 30 czerwca 2013:
    Bytom — Maryla Rodowicz
     
  • 30 czerwca 2013:
    Jaworki — Muzyczna Owczarnia — przyjazd — Warsztaty Muzyczne
     
  • 1 lipca 2013:
    Jaworki — Muzyczna Owczarnia — Warsztaty Muzyczne — I tura
     
  • 1 lipca 2013:
    Jaworki — Muzyczna Owczarnia — jam session
     
  • 2 lipca 2013:
    Jaworki — Muzyczna Owczarnia — Warsztaty Muzyczne — I tura
     
  • 2 lipca 2013:
    Jaworki — Muzyczna Owczarnia — jam session
     
  • 3 lipca 2013:
    Jaworki — Muzyczna Owczarnia — Warsztaty Muzyczne — I tura
     
  • 3 lipca 2013:
    Jaworki — Muzyczna Owczarnia — jam session
     
  • 4 lipca 2013:
    Jaworki — Muzyczna Owczarnia — Warsztaty Muzyczne — I tura
     
  • 4 lipca 2013:
    Jaworki — Muzyczna Owczarnia — jam session
     
  • 5 lipca 2013:
    Jaworki — Muzyczna Owczarnia — Warsztaty Muzyczne — I tura
     
  • 5 lipca 2013:
    Jaworki — Muzyczna Owczarnia — jam session
     
  • 6 lipca 2013:
    Jaworki — Muzyczna Owczarnia — Warsztaty Muzyczne — I tura
     
  • 6 lipca 2013:
    Jasło — Lato z Radiem — Maryla Rodowicz
     
  • 7 lipca 2013:
    Czerwionka-Leszczyny — Lato z Radiem — Maryla Rodowicz
     
  • 8 lipca 2013:
    Jaworki — Muzyczna Owczarnia — Warsztaty Muzyczne — II tura
     
  • 8 lipca 2013:
    Jaworki — Muzyczna Owczarnia — jam session
     
  • 9 lipca 2013:
    Jaworki — Muzyczna Owczarnia — Warsztaty Muzyczne — II tura
     
  • 9 lipca 2013:
    Jaworki — Muzyczna Owczarnia — jam session
     
  • 10 lipca 2013:
    Jaworki — Muzyczna Owczarnia — Warsztaty Muzyczne — II tura
     
  • 10 lipca 2013:
    Jaworki — Muzyczna Owczarnia — jam session
     
  • 11 lipca 2013:
    Jaworki — Muzyczna Owczarnia — Warsztaty Muzyczne — II tura
     
  • 11 lipca 2013:
    Jaworki — Muzyczna Owczarnia — jam session
     
  • 12 lipca 2013:
    Jaworki — Muzyczna Owczarnia — Warsztaty Muzyczne — II tura
     
  • 12 lipca 2013:
    Jaworki — Muzyczna Owczarnia — jam session
     
  • 13 lipca 2013:
    Jaworki — Muzyczna Owczarnia — Warsztaty Muzyczne — II tura
     
  • 13 lipca 2013:
    Szczawnica — Warsztaty Muzyczne — II tura — koncert finałowy
     
  • 14 lipca 2013:
    Jaworki — Muzyczna Owczarnia — Warsztaty Muzyczne — powrót
     
  • 20 lipca 2013:
    Kudowa-Zdrój — Złote Przeboje — Maryla Rodowicz
     
  • 21 lipca 2013:
    Tarnobrzeg — Lato z Radiem — Maryla Rodowicz
     
  • 27 lipca 2013:
    Ślesin — Maryla Rodowicz
     
  • 3 sierpnia 2013:
    Środa Wielkopolska — Monika Kuszyńska
     
  • 4 sierpnia 2013:
    Wałcz — Lato z Radiem — Maryla Rodowicz
     
  • 10 sierpnia 2013:
    Ustka — Lato z Radiem — Maryla Rodowicz
     
  • 11 sierpnia 2013:
    Stegna — Lato z Radiem — Maryla Rodowicz
     
  • 16 sierpnia 2013:
    Żywiec — Maryla Rodowicz
     
  • 18 sierpnia 2013:
    Ciechanowiec — Maryla Rodowicz
     
  • 24 sierpnia 2013:
    Częstochowa — Maryla Rodowicz
     
  • 25 sierpnia 2013:
    Głowno — Maryla Rodowicz
     
  • 1 września 2013:
    Nadarzyn — Maryla Rodowicz
     
  • 7 września 2013:
    Jędrzejów — Śrubki
     
  • 8 września 2013:
    Zielonki — Pan Śrubka i Orkiestra Taneczna
     
  • 14 września 2013:
    Szczecin — Maryla Rodowicz
     
  • 18 września 2013:
    Warszawa — Magda Steczkowska
     
  • 21 września 2013:
    Warszawa — Maryla Rodowicz
     
  • 22 września 2013:
    Dębno — Maryla Rodowicz
     
  • 28 września 2013:
    Łódź — Scenografia — Magda Steczkowska
     
  • 11 października 2013:
    Warszawa — Maryla Rodowicz
     
  • 12 października 2013:
    Izabelin — Centrum Kultury — Magda Steczkowska
     
  • 12 października 2013:
    Warszawa — Syreni Śpiew — Uszyci
     
  • 14 października 2013:
    Warszawa — Barometr — jam session — Marcin Pendowski feat. Kasia Dereń
     
  • 19 października 2013:
    Warszawa — Maryla Rodowicz
     
  • 24 października 2013:
    20:30 — Warszawa — SomePlace Else — Mateusz Krautwurst
     
  • 27 października 2013:
    Kluczbork — Sound'n'Grace
     
  • 7 listopada 2013:
    Katowice — Adam Kosewski
     
  • 11 listopada 2013:
    Kraków — Pan Śrubka i Orkiestra Taneczna
     
  • 12 listopada 2013:
    Warszawa — Teatr Polski — Maryla Rodowicz
     
  • 14 listopada 2013:
    Warszawa — Dzień Dobry TVN — Magda Steczkowska
     
  • 15 listopada 2013:
    Warszawa — Mechanik — Magda Steczkowska
     
  • 16 listopada 2013:
    Opole — Warsztaty gospel
     
  • 17 listopada 2013:
    Opole — Warsztaty gospel
     
  • 22 listopada 2013:
    Mikołajki — Maryla Rodowicz
     
  • 2 grudnia 2013:
    Warszawa — MM
     
  • 3 grudnia 2013:
    Kraków — Maryla Rodowicz
     
  • 7 grudnia 2013:
    Warszawa — Syreni Śpiew — Uszyci
     
  • 9 grudnia 2013:
    Warszawa — Barometr — jam session — Marcin Pendowski feat. Kasia Dereń
     
  • 12 grudnia 2013:
    Łódź — Maryla Rodowicz
     
  • 14 grudnia 2013:
    Wilno — Maryla Rodowicz
     
  • 19 grudnia 2013:
    Kraków — Rotunda — Śrubki
     
  • 31 grudnia 2013:
    Gdynia — Skwer Kościuszki — Maryla Rodowicz
     
  • 10 stycznia 2014:
    Warszawa — Syreni Śpiew — Uszyci
     
  • 12 stycznia 2014:
    Katowice — CKK — Bajka o jazzie
     
  • 19 stycznia 2014:
    Kraków — Andrzej i Maja Sikorowscy
     
  • 24 stycznia 2014:
    Warszawa — Syreni Śpiew — Kasia Dereń 80s
     
  • 3 lutego 2014:
    Gliwice — Gliwicki Teatr Muzyczny — Gabi Blacha
     
  • 10 lutego 2014:
    Katowice — CKK — Bajka o jazzie
     
  • 27 lutego 2014:
    Opalenica — Śrubki
     
  • 1 marca 2014:
    Katowice — CKK — Bajka o jazzie
     
  • 8 marca 2014:
    Siewierz — Andrzej i Maja Sikorowscy
     
  • 21 marca 2014:
    Szczecin — Chemia
     
  • 22 marca 2014:
     
  • 28 marca 2014:
    18:00 — Kalisz — Marzena Ugorna
     
  • 28 marca 2014:
    20:00 — Kalisz — Marzena Ugorna
     
  • 2 kwietnia 2014:
    Warszawa — MM
     
  • 4 kwietnia 2014:
    21:45 — Los Angeles — Hard Rock Cafe Hollywood — Chemia
     
  • 13 kwietnia 2014:
    Poznań — Zamek — Chemia
     
  • 26 kwietnia 2014:
    Poznań — Pod Minogą — Chemia
     
  • 1 maja 2014:
    Warszawa — Maryla Rodowicz
     
  • 8 maja 2014:
    Warszawa — SomePlace Else — Mateusz Krautwurst
     
  • 9 maja 2014:
    Ożarów Mazowiecki — Maryla Rodowicz
     
  • 10 maja 2014:
    Ostróda — Maryla Rodowicz
     
  • 18 maja 2014:
    Raszyn — Magda Steczkowska
     
  • 23 maja 2014:
    Kalisz — Marzena Ugorna
     
  • 24 maja 2014:
    Strzegocice (k. Pilzna) — Maryla Rodowicz
     
  • 29 maja 2014:
    Poznań — Mateusz Krautwurst
     
  • 30 maja 2014:
    Oborniki — Mateusz Krautwurst
     
  • 31 maja 2014:
    Dąbrowa Górnicza — Maryla Rodowicz
     
  • 1 czerwca 2014:
    Gorzkowice — Maryla Rodowicz
     
  • 7 czerwca 2014:
    Opole — Superpremiery — Maryla Rodowicz
     
  • 8 czerwca 2014:
    Opole — 25 lat! Wolność-kocham i rozumiem — Maryla Rodowicz
     
  • 13 czerwca 2014:
    Mikołajki — Maryla Rodowicz
     
  • 14 czerwca 2014:
    Zambrów — Maryla Rodowicz
     
  • 15 czerwca 2014:
     
  • 21 czerwca 2014:
    Strzelce Krajeńskie — Maryla Rodowicz
     
  • 22 czerwca 2014:
    Kędzierzyn Koźle — Maryla Rodowicz
     
  • 26 czerwca 2014:
    Warszawa — TVP — Pytanie na śniadanie — Mateusz Krautwurst
     
  • 27 czerwca 2014:
    Kielce — Amfiteatr Kadzielnia — Maryla Rodowicz
     
  • 28 czerwca 2014:
    Uniejów — Lato z Radiem — Maryla Rodowicz
     
  • 29 czerwca 2014:
    Buczek (k. Łodzi) — Maryla Rodowicz
     
  • 30 czerwca 2014:
    Jaworki — Muzyczna Owczarnia — jam session
     
  • 1 lipca 2014:
    Jaworki — Muzyczna Owczarnia — Warsztaty Muzyczne — I tura
     
  • 1 lipca 2014:
    Jaworki — Muzyczna Owczarnia — jam session
     
  • 2 lipca 2014:
    Jaworki — Muzyczna Owczarnia — Warsztaty Muzyczne — I tura
     
  • 2 lipca 2014:
    Jaworki — Muzyczna Owczarnia — jam session
     
  • 3 lipca 2014:
    Jaworki — Muzyczna Owczarnia — Warsztaty Muzyczne — I tura
     
  • 3 lipca 2014:
    Jaworki — Muzyczna Owczarnia — jam session
     
  • 4 lipca 2014:
    Jaworki — Muzyczna Owczarnia — Warsztaty Muzyczne — I tura
     
  • 4 lipca 2014:
    Jaworki — Muzyczna Owczarnia — jam session
     
  • 5 lipca 2014:
    Międzyzdroje — Maryla Rodowicz
     
  • 6 lipca 2014:
    Rawa Mazowiecka — Maryla Rodowicz
     
  • 12 lipca 2014:
    Białka Tatrzańska — Lato z Radiem — Maryla Rodowicz
     
  • 13 lipca 2014:
    Jastrzębie Zdrój — Lato z Radiem — Maryla Rodowicz
     
  • 19 lipca 2014:
    Parczew — Maryla Rodowicz
     
  • 28 lipca 2014:
    Warszawa — Barometr — jam session
     
  • 2 sierpnia 2014:
    Turek — Lato z Radiem — Maryla Rodowicz
     
  • 21 sierpnia 2014:
    Zielona Góra — Mateusz Krautwurst
     
  • 23 sierpnia 2014:
    Nowe Miasto Lubawskie — Lato z Radiem — Maryla Rodowicz
     
  • 24 sierpnia 2014:
    Ostrołęka — Lato z Radiem — Maryla Rodowicz
     
  • 30 sierpnia 2014:
    Kalisz — Lato z Radiem — Maryla Rodowicz
     
  • 31 sierpnia 2014:
    Gniezno — Finał Lata z Radiem — Maryla Rodowicz
     
  • 4 września 2014:
    Gdynia — Maryla Rodowicz
     
  • 6 września 2014:
    Koszalin — Maryla Rodowicz
     
  • 7 września 2014:
    Polkowice — Maryla Rodowicz
     
  • 14 września 2014:
    16:00 — Rzeszów — Symphonica
     
  • 14 września 2014:
    19:00 — Rzeszów — Symphonica
     
  • 20 września 2014:
    Głogów — Kulturka Pub — Mateusz Krautwurst
     
  • 5 października 2014:
    Warszawa — Harenda — Patrycja Zarychta
     
  • 9 października 2014:
    Warszawa — Mateusz Krautwurst
     
  • 18 października 2014:
    Chicago — Copernicus Center — Maryla Rodowicz
     
  • 19 października 2014:
    Chicago — Copernicus Center — Maryla Rodowicz
     
  • 24 października 2014:
    Nowy Jork — The Town Hall — Maryla Rodowicz
     
  • 25 października 2014:
    Lodi (NJ) — Felician College — Maryla Rodowicz
     
  • 26 października 2014:
    New Britain (CT) — New Britain High School — Maryla Rodowicz
     
  • 6 listopada 2014:
    Ossa — Maryla Rodowicz
     
  • 8 listopada 2014:
    Inowrocław — Maryla Rodowicz
     
  • 15 listopada 2014:
    Londyn — PRL Live Music Festival — Maryla Rodowicz
     
  • 22 listopada 2014:
    Łódź — Teatr Muzyczny — Maryla Rodowicz akustycznie
     
  • 23 listopada 2014:
    Gdańsk — Filharmonia Bałtycka — Maryla Rodowicz akustycznie
     
  • 24 listopada 2014:
    Warszawa — Żurawina — Mateusz Krautwurst
     
  • 28 listopada 2014:
    Toruń — Maryla Rodowicz akustycznie
     
  • 29 listopada 2014:
    Częstochowa — Filharmonia Częstochowska — Maryla Rodowicz akustycznie
     
  • 30 listopada 2014:
    Wrocław — Teatr Polski — Maryla Rodowicz akustycznie
     
  • 5 grudnia 2014:
    Warszawa — TVP — Superstarcie — Maryla Rodowicz
     
  • 6 grudnia 2014:
    Sosnowiec — Małgorzata Nakonieczna
     
  • 7 grudnia 2014:
    Sosnowiec — Małgorzata Nakonieczna
     
  • 11 grudnia 2014:
    Warszawa — Magda Steczkowska
     
  • 12 grudnia 2014:
    Warszawa — MashLive
     
  • 14 grudnia 2014:
    Krosno — Symphonica
     
  • 18 grudnia 2014:
    Kraków — Ania Karwan
     
  • 20 grudnia 2014:
    Warszawa — Smykofonia — Joanna Kondrat
     
  • 31 grudnia 2014:
     
  • 15 stycznia 2015:
    Warszawa — Dzień Dobry TVN — Magda Steczkowska
     
  • 7 lutego 2015:
    Warszawa — Syreni Śpiew — Urban Collective
     
  • 13 lutego 2015:
    Zabrze — DMiT — Maryla Rodowicz akustycznie
     
  • 14 lutego 2015:
    Warszawa — Torwar — Maryla Rodowicz akustycznie
     
  • 14 lutego 2015:
    Warszawa — Syreni Śpiew — Lena Romul
     
  • 16 lutego 2015:
    Warszawa — TVP1 — Wielki test wiedzy ekonomicznej — Maryla Rodowicz
     
  • 20 lutego 2015:
    Kraków — Kino Kijów — Maryla Rodowicz akustycznie
     
  • 21 lutego 2015:
    Rzeszów — Filharmonia — Maryla Rodowicz akustycznie
     
  • 24 lutego 2015:
    Warszawa — Ugotowani TVN — Magda Steczkowska
     
  • 28 lutego 2015:
    Poznań — Teatr Wielki — Maryla Rodowicz akustycznie
     
  • 7 marca 2015:
    16:00 — Szczecin — Filharmonia Szczecińska — Symphonica
     
  • 7 marca 2015:
    19:00 — Szczecin — Filharmonia Szczecińska — Symphonica
     
  • 13 marca 2015:
    Warszawa — SomePlace Else — Funkalots feat. Ania Karwan
     
  • 14 marca 2015:
    Warszawa — SomePlace Else — Funkalots
     
  • 21 marca 2015:
    19:00 — Poznań — Hala Arena — Symphonica
     
  • 9 kwietnia 2015:
    Szczecin — Jona Ardyn
     
  • 10 kwietnia 2015:
    Warszawa — Someplace Else — Funkalots
     
  • 11 kwietnia 2015:
    Warszawa — Someplace Else — Funkalots
     
  • 17 kwietnia 2015:
    Warszawa — Szkoła Gospel i NVP — warsztaty wokalne
     
  • 18 kwietnia 2015:
    Warszawa — Szkoła Gospel i NVP — warsztaty wokalne
     
  • 18 kwietnia 2015:
    Warszawa — Żurawina — Mateusz Krautwurst
     
  • 19 kwietnia 2015:
    Warszawa — Szkoła Gospel i NVP — warsztaty wokalne
     
  • 19 kwietnia 2015:
    Warszawa — Szkoła Gospel i NVP — warsztaty wokalne — koncert finałowy
     
  • 21 kwietnia 2015:
    Katowice — Maryla Rodowicz
     
  • 22 kwietnia 2015:
    Warszawa — Wasza — jam session
     
  • 24 kwietnia 2015:
    Warszawa — Artkitchen — Mateusz Krautwurst
     
  • 25 kwietnia 2015:
    Lublin — Maryla Rodowicz
     
  • 28 kwietnia 2015:
    Wrocław — Symphonica
     
  • 30 kwietnia 2015:
    Jaworki — Muzyczna Owczarnia — Śrubki
     
  • 2 maja 2015:
    Krynica-Zdrój — Maryla Rodowicz
     
  • 6 maja 2015:
    Warszawa — Maryla Rodowicz
     
  • 7 maja 2015:
    Warszawa — solo
     
  • 10 maja 2015:
    Warszawa — Maryla Rodowicz
     
  • 15 maja 2015:
    Olsztyn — Juwenalia Kortowiada — Maryla Rodowicz
     
  • 16 maja 2015:
    Ożarów Mazowiecki — Mazurkas — 77
     
  • 17 maja 2015:
    Łódź — Symphonica
     
  • 22 maja 2015:
    Leszno — Maryla Rodowicz
     
  • 23 maja 2015:
    Zielina — Zamek Moszna — Marzena Ugorna
     
  • 24 maja 2015:
    Mogilany — Magda Steczkowska
     
  • 29 maja 2015:
    Pruszcz Gdański — Maryla Rodowicz
     
  • 3 czerwca 2015:
    Szczecin — Jona Ardyn
     
  • 6 czerwca 2015:
    12:30 — Warszawa — Maryla Rodowicz
     
  • 6 czerwca 2015:
    Poznań — Mateusz Krautwurst
     
  • 12 czerwca 2015:
    21:30 — Wrocław — Maryla Rodowicz
     
  • 14 czerwca 2015:
    Opole — KFPP — Maryla Rodowicz
     
  • 16 czerwca 2015:
    Warszawa — Must Be The Music — Jona Ardyn
     
  • 18 czerwca 2015:
    Kraków — Maryla Rodowicz
     
  • 19 czerwca 2015:
    Chorzów — Maryla Rodowicz
     
  • 20 czerwca 2015:
    Warszawa — Maryla Rodowicz
     
  • 21 czerwca 2015:
    Świdnik — Maryla Rodowicz
     
  • 22 czerwca 2015:
    19:00 — Warszawa — Sienna Gospel
     
  • 25 czerwca 2015:
    Rzeszów — Tryptyk Ormiański
     
  • 26 czerwca 2015:
    Ostrzeszów — Maryla Rodowicz
     
  • 27 czerwca 2015:
    Stargard Szczeciński — Maryla Rodowicz
     
  • 28 czerwca 2015:
    Kołobrzeg — Lato ZET i Dwójki — Maryla Rodowicz
     
  • 2 lipca 2015:
    Warszawa — warsztaty — Sienna Gospel feat. Jnr Robinson
     
  • 4 lipca 2015:
    Tarnowo Podgórne — Lato z Radiem — Maryla Rodowicz
     
  • 5 lipca 2015:
    Skoki — Lato z Radiem — Maryla Rodowicz
     
  • 11 lipca 2015:
    Warszawa — Varso Vie — Mateusz Krautwurst
     
  • 12 lipca 2015:
    Ruda Śląska — Lato z Radiem — Maryla Rodowicz
     
  • 16 lipca 2015:
    Płock — Warsztaty muzyczne Rockowe Ogródki
     
  • 17 lipca 2015:
    Płock — Warsztaty muzyczne Rockowe Ogródki — Koncert finałowy
     
  • 18 lipca 2015:
    Darłowo — Lato z Radiem — Maryla Rodowicz
     
  • 19 lipca 2015:
    Sieradz — Maryla Rodowicz
     
  • 27 lipca 2015:
    Jaworzno — warsztaty muzyczne — PoluZONE
     
  • 28 lipca 2015:
    Jaworzno — warsztaty muzyczne — PoluZONE
     
  • 29 lipca 2015:
    Jaworzno — warsztaty muzyczne — PoluZONE
     
  • 30 lipca 2015:
    Jaworzno — warsztaty muzyczne — PoluZONE
     
  • 31 lipca 2015:
    Jaworzno — warsztaty muzyczne — PoluZONE
     
  • 31 lipca 2015:
    Jaworzno — koncert finałowy — PoluZONE
     
  • 1 sierpnia 2015:
    Kraków — Pracownia pod Baranami — Śrubki
     
  • 8 sierpnia 2015:
    Warszawa — Żurawina — Ela Stasiuk
     
  • 8 sierpnia 2015:
    Warszawa — Syreni Śpiew — Radek Rejsel
     
  • 9 sierpnia 2015:
    Sułoszowa — Wojtek Gruszczyński
     
  • 15 sierpnia 2015:
    Braniewo — Lato z Radiem — Maryla Rodowicz
     
  • 16 sierpnia 2015:
    Krynica Morska — Lato z Radiem — Maryla Rodowicz
     
  • 22 sierpnia 2015:
    Kętrzyn — Maryla Rodowicz
     
  • 29 sierpnia 2015:
    Opole — Girls on Fire
     
  • 30 sierpnia 2015:
    Oświęcim — Maryla Rodowicz
     
  • 5 września 2015:
    Konstancin-Jeziorna — Amfiteatr — Marcin Nowakowski
     
  • 5 września 2015:
    Warszawa — Syreni Śpiew — Lena Romul British Invasion
     
  • 9 września 2015:
    Olsztyn — Angelika Jakubowska
     
  • 11 września 2015:
    19:15 — Opole — Amfiteatr — Maryla Rodowicz
     
  • 12 września 2015:
    19:15 — Konin — Amfiteatr — Maryla Rodowicz
     
  • 13 września 2015:
    20:00 — Kraków — Com-Com Zone — Maryla Rodowicz
     
  • 17 września 2015:
    Warszawa — Marcin Nowakowski
     
  • 18 września 2015:
    Warszawa — Maryla Rodowicz
     
  • 19 września 2015:
    Gdynia — Festiwal Polskich Filmów Fabularnych
     
  • 30 września 2015:
    Poznań — Angelika Jakubowska
     
  • 2 października 2015:
    Warszawa — Maryla Rodowicz
     
  • 3 października 2015:
    Warszawa — Sienna Gospel Choir
     
  • 4 października 2015:
    Warszawa — Torwar — Maryla Rodowicz
     
  • 5 października 2015:
    Warszawa — Marcin Nowakowski
     
  • 7 października 2015:
    Warszawa — Someplace Else — Ela Stasiuk
     
  • 9 października 2015:
    Warszawa — Sienna Gospel — Warsztaty — Wieczór otwarcia
     
  • 11 października 2015:
    Londyn — Marcin Nowakowski
     
  • 17 października 2015:
    Słupsk — Marzena Ugorna Symfonicznie
     
  • 22 października 2015:
    Wrocław — Dagmara Czechura
     
  • 6 listopada 2015:
    Kraków — Symphonica
     
  • 8 listopada 2015:
    Warszawa — Must Be The Music — Jona Ardyn
     
  • 12 listopada 2015:
    Frankfurt nad Odrą — Kleist Forum — TransVOCALE — Michał Jurkiewicz
     
  • 15 listopada 2015:
    Warszawa — DD TVN — Magda Steczkowska
     
  • 15 listopada 2015:
    Warszawa — Studio im. Agnieszki Osieckiej — Pendofsky
     
  • 16 listopada 2015:
    Warszawa — Świat się kręci — Magda Steczkowska
     
  • 18 listopada 2015:
    Warszawa — TVP — Kasia Dereń i Mateusz Krautwurst
     
  • 19 listopada 2015:
    Warszawa — warsztaty — Sienna Szkoła Gospel feat. Jnr Robinson
     
  • 21 listopada 2015:
    Warszawa — Stodoła — Gramy dla Marka Karewicza — Maryla Rodowicz
     
  • 24 listopada 2015:
    Warszawa — DJBAR Żurawia — FUNK'n'ROLL jam session feat. Kasia Dereń i Mateusz Krautwurst
     
  • 27 listopada 2015:
    Kołobrzeg — Maryla Rodowicz
     
  • 28 listopada 2015:
    16:00 — Kielce — Symphonica
     
  • 28 listopada 2015:
    19:00 — Kielce — Symphonica
     
  • 29 listopada 2015:
    Bydgoszcz — Symphonica
     
  • 3 grudnia 2015:
    Chełm — Maryla Rodowicz
     
  • 10 grudnia 2015:
    Warszawa — Magda Steczkowska
     
  • 12 grudnia 2015:
    Wrocław — Alicja Kalinowska
     
  • 16 grudnia 2015:
    Toruń — Sienna Gospel Choir
     
  • 17 grudnia 2015:
    Warszawa — TVP — Maryla Rodowicz
     
  • 28 grudnia 2015:
    Ryn — Maryla Rodowicz
     
  • 31 grudnia 2015:
    Wrocław — Maryla Rodowicz
     
  • 8 stycznia 2016:
    Warszawa — DJ Bar — Kasia Dereń
     
  • 11 stycznia 2016:
    Warszawa — Maryla Rodowicz
     
  • 15 stycznia 2016:
    Warszawa — TVP — Jaka to melodia — Maryla Rodowicz
     
  • 15 stycznia 2016:
    Warszawa — SPACE — The Customs
     
  • 16 stycznia 2016:
    Warszawa — Maryla Rodowicz
     
  • 18 stycznia 2016:
    Warszawa — Symphonica
     
  • 22 stycznia 2016:
    Koszalin — Marzena Ugorna
     
  • 23 stycznia 2016:
    Warszawa — Maryla Rodowicz
     
  • 26 stycznia 2016:
    Warszawa — BANK — Maryla Rodowicz
     
  • 28 stycznia 2016:
    Warszawa — DJ Bar — Mateusz Krautwurst jam session
     
  • 29 stycznia 2016:
    Warszawa — Maryla Rodowicz
     
  • 5 lutego 2016:
    Białystok — FAMA — Martyna Zaniewska
     
  • 6 lutego 2016:
    16:00 — Rzeszów — Filharmonia Podkarpacka — Symphonica
     
  • 6 lutego 2016:
    19:00 — Rzeszów — Filharmonia Podkarpacka — Symphonica
     
  • 8 lutego 2016:
    Warszawa — TVP — Świat się kręci — Magda Steczkowska
     
  • 8 lutego 2016:
    Warszawa — TV Polonia — Halo Polonia — Magda Steczkowska
     
  • 11 lutego 2016:
    Warszawa — Someplace Else — Piotr Tazbir feat. Kasia Dereń
     
  • 13 lutego 2016:
    16:00 — Katowice — Międzynarodowe Centrum Kongresowe — Symphonica
     
  • 13 lutego 2016:
    19:00 — Katowice — Międzynarodowe Centrum Kongresowe — Symphonica
     
  • 14 lutego 2016:
    15:00 — Ryn — Kasia Cerekwicka
     
  • 19 lutego 2016:
    Płock — Marzena Ugorna
     
  • 21 lutego 2016:
    Siedlce — Francesco Chiarini
     
  • 27 lutego 2016:
    Kraków — Symphonica
     
  • 3 marca 2016:
    Warszawa — DJ Bar — Funk'n'roll jam session feat. Kuba Molęda
     
  • 4 marca 2016:
    Warszawa — Endorfina — Sound'n'Grace
     
  • 8 marca 2016:
    Poznań — Maryla Rodowicz
     
  • 11 marca 2016:
     
  • 19 marca 2016:
    Lublin — Marzena Ugorna
     
  • 1 kwietnia 2016:
    Kalisz — Marzena Ugorna
     
  • 2 kwietnia 2016:
    Warszawa — Someplace Else — Funkalots
     
  • 9 kwietnia 2016:
    16:00 — Gdańsk — Filharmonia Bałtycka — Symphonica
     
  • 9 kwietnia 2016:
    19:00 — Gdańsk — Filharmonia Bałtycka — Symphonica
     
  • 14 kwietnia 2016:
    Warszawa — Courtyard by Mariott — Mateusz Krautwurst
     
  • 15 kwietnia 2016:
    Warszawa — Syreni Śpiew — Girls'n'boysbands Syreni Tribute Band
     
  • 19 kwietnia 2016:
    Warszawa — Syreni Śpiew — Jam session feat. Tony Royster Jr
     
  • 20 kwietnia 2016:
    Gdańsk — Ergo Arena — Maryla Rodowicz
     
  • 21 kwietnia 2016:
    Warszawa — DJ Bar — Funk'n'roll jam session feat. Kuba Molęda
     
  • 29 kwietnia 2016:
    Skarżysko-Kamienna — Patrycja Zarychta
     
  • 2 maja 2016:
    Arłamów — Maryla Rodowicz
     
  • 8 maja 2016:
    Warszawa — Hala Mera — Must Be The Music
     
  • 14 maja 2016:
    Warszawa — Francesco Chiarini
     
  • 15 maja 2016:
    Syców — Sound'n'Grace
     
  • 21 maja 2016:
    Ostrowik — Antek Smykiewicz
     
  • 28 maja 2016:
    Częstochowa — Kalinowe Niebo
     
  • 2 czerwca 2016:
    Ustka — Maryla Rodowicz
     
  • 3 czerwca 2016:
    Częstochowa — Marzena Ugorna
     
  • 4 czerwca 2016:
    13:30 — Opole — Kawiarenka z Gwiazdami
     
  • 5 czerwca 2016:
    Opole — KFPP — Maryla Rodowicz
     
  • 5 czerwca 2016:
    13:30 — Opole — Kawiarenka z Gwiazdami
     
  • 8 czerwca 2016:
    Warszawa — Pamiętajmy o Osieckiej — Maksymilian Zdybicki
     
  • 8 czerwca 2016:
    Warszawa — Pamiętajmy o Osieckiej — Martyna Zając
     
  • 9 czerwca 2016:
    Toruń — Maryla Rodowicz
     
  • 10 czerwca 2016:
    Grodzisk Mazowiecki — Maryla Rodowicz
     
  • 11 czerwca 2016:
    Lublin — Maryla Rodowicz
     
  • 12 czerwca 2016:
    Buk — Krzysztof Iwaneczko
     
  • 17 czerwca 2016:
    Toruń — Symphonica
     
  • 18 czerwca 2016:
    Suchy Las — Maryla Rodowicz
     
  • 19 czerwca 2016:
    Kraków — Monika Kuszyńska
     
  • 24 czerwca 2016:
    Nowy Targ — Michał Jurkiewicz/Jan Kanty Pawluśkiewicz
     
  • 25 czerwca 2016:
    Elbląg — Maryla Rodowicz
     
  • 26 czerwca 2016:
    Swarzędz — Maryla Rodowicz
     
  • 2 lipca 2016:
    Ciechocinek — Maryla Rodowicz
     
  • 3 lipca 2016:
    Kobylany — Maryla Rodowicz
     
  • 7 lipca 2016:
    Warszawa — TVP2 — Pytanie na śniadanie — Marzena Ugorna
     
  • 10 lipca 2016:
    Szczecin — Szymon Orłowski
     
  • 11 lipca 2016:
    Płock — Warsztaty muzyczne
     
  • 12 lipca 2016:
    Płock — Warsztaty muzyczne
     
  • 13 lipca 2016:
    Płock — Warsztaty muzyczne
     
  • 14 lipca 2016:
    Płock — Warsztaty muzyczne
     
  • 15 lipca 2016:
    Płock — Warsztaty muzyczne
     
  • 15 lipca 2016:
    Płock — Warsztaty muzyczne — koncert finałowy
     
  • 16 lipca 2016:
    Warszawa — Sound'n'Grace
     
  • 23 lipca 2016:
    Puck — Maryla Rodowicz
     
  • 24 lipca 2016:
    Sopot — Opera Leśna — Tribute to Frank Sinatra
     
  • 31 lipca 2016:
    Warszawa — Ogród Krasińskich — Nowe Pokolenie 14/44
     
  • 1 sierpnia 2016:
    Jaworzno — warsztaty muzyczne — PoluZONE
     
  • 2 sierpnia 2016:
    Jaworzno — warsztaty muzyczne — PoluZONE
     
  • 3 sierpnia 2016:
    Jaworzno — warsztaty muzyczne — PoluZONE
     
  • 4 sierpnia 2016:
    Jaworzno — warsztaty muzyczne — PoluZONE
     
  • 5 sierpnia 2016:
    Jaworzno — warsztaty muzyczne — PoluZONE
     
  • 5 sierpnia 2016:
    Jaworzno — koncert finałowy — PoluZONE
     
  • 6 sierpnia 2016:
    Płock — Łona, Webber & The Pimps
     
  • 7 sierpnia 2016:
    Świnoujście — Maryla Rodowicz
     
  • 12 sierpnia 2016:
    Gniew — Maryla Rodowicz
     
  • 13 sierpnia 2016:
    Sępólno Krajeńskie — Maryla Rodowicz
     
  • 14 sierpnia 2016:
    Zbylitowska Góra — Maryla Rodowicz
     
  • 15 sierpnia 2016:
    Nowa Słupia — Maryla Rodowicz
     
  • 20 sierpnia 2016:
    Warszawa — Mateusz Krautwurst
     
  • 21 sierpnia 2016:
    Włocławek — Maryla Rodowicz
     
  • 27 sierpnia 2016:
    16:30 — Łódź — Łona, Webber & The Pimps
     
  • 2 września 2016:
    Elbląg — Maryla Rodowicz
     
  • 3 września 2016:
    Jelenia Góra — Marzena Ugorna
     
  • 8 września 2016:
    Częstochowa — solo
     
  • 9 września 2016:
    Kalisz — Marzena Ugorna
     
  • 10 września 2016:
    Otwock — Maryla Rodowicz
     
  • 15 września 2016:
    Kołobrzeg — Jona Ardyn
     
  • 17 września 2016:
    Tuszyn — Maryla Rodowicz
     
  • 18 września 2016:
    Skierniewice — Maryla Rodowicz
     
  • 23 września 2016:
    12:00 — Katowice — CKK — W królestwie muzyki
     
  • 24 września 2016:
    Warszawa — Mateusz Krautwurst
     
  • 27 września 2016:
    Warszawa — Stadion Narodowy — Kasia Cerekwicka, Łukasz Zagrobelny
     
  • 28 września 2016:
    Warszawa — Skoda Auto Muzyka — Marta Dryll
     
  • 30 września 2016:
    Londyn — Maryla Rodowicz
     
  • 1 października 2016:
    Manchester — Maryla Rodowicz
     
  • 2 października 2016:
    Dubllin — Maryla Rodowicz
     
  • 6 października 2016:
    Warszawa — Maryla Rodowicz
     
  • 7 października 2016:
    Kraków — Maryla Rodowicz
     
  • 8 października 2016:
    Katowice — Ania Karwan
     
  • 9 października 2016:
    Poznań — Łona, Webber & The Pimps
     
  • 21 października 2016:
    Kraków — Maryla Rodowicz
     
  • 22 października 2016:
    Warszawa — rejestracja — Hit Hit Hurra!
     
  • 23 października 2016:
    Warszawa — rejestracja — Hit Hit Hurra!
     
  • 28 października 2016:
    Serock — Maryla Rodowicz
     
  • 4 listopada 2016:
    Warszawa — Mateusz Krautwurst
     
  • 6 listopada 2016:
    Warszawa — rejestracja — Hit Hit Hurra!
     
  • 11 listopada 2016:
    Warszawa — Syreni Śpiew — Polish Stars
     
  • 12 listopada 2016:
    Warszawa — Polski Festiwal Sztuki Orzeł 2016 — Kasia Nova
     
  • 20 listopada 2016:
    Radom — Tomasz Jarmużewski
     
  • 22 listopada 2016:
    Warszawa — TVP Polonia — Halo Polonia — Marta Zalewska
     
  • 24 listopada 2016:
    Warszawa — Krzysztof Pacan
     
  • 4 grudnia 2016:
    Radomsko — Sienna Gospel
     
  • 6 grudnia 2016:
    17:00 — Warszawa — Patrycja Zarychta
     
  • 6 grudnia 2016:
    22:00 — Warszawa — Mateusz Krautwurst, Kasia Dereń, Asmik Shiroyan i John James
     
  • 7 grudnia 2016:
    Warszawa — Bartozzi Warsaw Jazz trio
     
  • 9 grudnia 2016:
    Zamość — Marzena Ugorna
     
  • 10 grudnia 2016:
    Warszawa — Smykofonia — Joanna Kondrat i Marcin Nowakowski
     
  • 11 grudnia 2016:
    Warszawa — Smykofonia — Joanna Kondrat i Marcin Nowakowski
     
  • 11 grudnia 2016:
    Warszawa — Mateusz Krautwurst
     
  • 14 grudnia 2016:
    19:00 — Warszawa — Gala Złotych Mikrofonów — Joanna Kondrat
     
  • 16 grudnia 2016:
    Warszawa — Instytut Matki i Dziecka — Joanna Kondrat
     
  • 16 grudnia 2016:
    Warszawa — Maryla Rodowicz
     
  • 18 grudnia 2016:
    Warszawa — Vocalove
     
  • 19 grudnia 2016:
    Warszawa — TVP — Maryla Rodowicz
     
  • 23 grudnia 2016:
    Rzeszów — Polskie Radio Rzeszów — Śrubki
     
  • 31 grudnia 2016:
    Zakopane — Maryla Rodowicz
     
  • 13 stycznia 2017:
    Groningen (Holandia) — Eurosonic Noorderslag — Buslav
     
  • 14 stycznia 2017:
    Groningen (Holandia) — Eurosonic Noorderslag — 2 Meter Sessies — Buslav
     
  • 15 stycznia 2017:
    17:00 — Toruń — Aula UMK — Maryla Rodowicz
     
  • 21 stycznia 2017:
    Warszawa — Mateusz Krautwurst sings Sinatra (with Big Band)
     
  • 1 lutego 2017:
    Warszawa — TVP — Halo Polonia — Mateusz Krautwurst
     
  • 4 lutego 2017:
    Ossa — Magda Steczkowska
     
  • 8 lutego 2017:
    Warszawa — studio S4 — Mateusz Krautwurst, Derrick McKenzie
     
  • 12 lutego 2017:
    Szczecin — Symphonica
     
  • 13 lutego 2017:
    Koszalin — Symphonica
     
  • 5 marca 2017:
    Twardogóra — Maryla Rodowicz
     
  • 7 marca 2017:
    Warszawa — Teatr Syrena — Jnr Robinson: Tribute to Stevie Wonder
     
  • 10 marca 2017:
    Warszawa — Natasza Urbańska
     
  • 12 marca 2017:
    Opole — Filharmonia Opolska — Na dwa głosy — Kamila Dauksz i Mateusz Krautwurst
     
  • 24 marca 2017:
    Wrocław — PPA — Kalina Hlimi-Pawlukiewicz
     
  • 29 marca 2017:
    Kraków — Kayah Transoriental Orchestra
     
  • 31 marca 2017:
    Jachranka — Maryla Rodowicz
     
  • 3 kwietnia 2017:
    Szczecin — Jona Ardyn
     
  • 5 kwietnia 2017:
    Frankfurt — targi — Musikmesse
     
  • 6 kwietnia 2017:
    Frankfurt — targi — Musikmesse
     
  • 22 kwietnia 2017:
    Kraków — Maryla Rodowicz
     
  • 23 kwietnia 2017:
    Warszawa — Marcin Nowakowski Project
     
  • 27 kwietnia 2017:
    Warszawa — Beerokracja — Warsaw jam session
     
  • 3 maja 2017:
    Piastów — Sound'n'Grace
     
  • 10 maja 2017:
    Białystok — Urszula Dudziak
     
  • 11 maja 2017:
    Warszawa — Agnieszka Biniek
     
  • 12 maja 2017:
    Kędzierzyn-Koźle — Kameleon Jazz Club — Jnr Robinson: Tribute to Stevie Wonder
     
  • 13 maja 2017:
    Tychy — Maryla Rodowicz
     
  • 18 maja 2017:
    15:00 — Warszawa — Akademia Teatralna — Jnr Robinson: Project Gospel
     
  • 20 maja 2017:
    Głogów — Mateusz Krautwurst sings Sinatra (with Big Band)
     
  • 26 maja 2017:
    Warszawa — SomePlace Else — Nick Sinckler
     
  • 27 maja 2017:
    Warszawa — Sienna Gospel Young
     
  • 27 maja 2017:
    Żyrardów — Maryla Rodowicz
     
  • 28 maja 2017:
    Warszawa — Ogrody Muzyczne — Nick Sinckler
     
  • 28 maja 2017:
    Olkusz — Maryla Rodowicz
     
  • 1 czerwca 2017:
    Warszawa — piano solo
     
  • 2 czerwca 2017:
    Warszawa — Dzień Dobry TVN — Nick Sinckler
     
  • 3 czerwca 2017:
    Bielawa — Maryla Rodowicz
     
  • 6 czerwca 2017:
    Warszawa — Dzień Dobry TVN — Natasza Urbańska
     
  • 8 czerwca 2017:
    Warszawa — Pamiętajmy o Osieckiej — Łukasz Ogrodniczak
     
  • 9 czerwca 2017:
    Warszawa — Pytanie na śniadanie — Magda Steczkowska
     
  • 10 czerwca 2017:
    Gołańcz — Monika Kuszyńska
     
  • 17 czerwca 2017:
    Góra Kalwaria — Maryla Rodowicz
     
  • 19 czerwca 2017:
    Warszawa — Sienna Young
     
  • 23 czerwca 2017:
    Warszawa — Mateusz Krautwurst
     
  • 24 czerwca 2017:
    Nowy Dwór Mazowiecki — Maryla Rodowicz
     
  • 24 czerwca 2017:
    Płońsk — Lato z Radiem — Maryla Rodowicz
     
  • 25 czerwca 2017:
    Czeladź — Maryla Rodowicz
     
  • 1 lipca 2017:
    Piotrków Trybunalski — Maryla Rodowicz
     
  • 8 lipca 2017:
    Wyszków — Lato z Radiem — Maryla Rodowicz
     
  • 9 lipca 2017:
    Siemiatycze — Lato z Radiem — Maryla Rodowicz
     
  • 10 lipca 2017:
    Płock — warsztaty muzyczne — Rockowe Ogródki — zajęcia
     
  • 10 lipca 2017:
    Płock — warsztaty muzyczne — Rockowe Ogródki — jam session
     
  • 11 lipca 2017:
    Płock — warsztaty muzyczne — Rockowe Ogródki — zajęcia
     
  • 11 lipca 2017:
    Płock — warsztaty muzyczne — Rockowe Ogródki — jam session
     
  • 12 lipca 2017:
    Płock — warsztaty muzyczne — Rockowe Ogródki — zajęcia
     
  • 12 lipca 2017:
    Płock — warsztaty muzyczne — Rockowe Ogródki — jam session
     
  • 13 lipca 2017:
    Płock — warsztaty muzyczne — Rockowe Ogródki — zajęcia
     
  • 13 lipca 2017:
    Płock — warsztaty muzyczne — Rockowe Ogródki — jam session
     
  • 14 lipca 2017:
    Płock — warsztaty muzyczne — Rockowe Ogródki — zajęcia
     
  • 14 lipca 2017:
    Gorzów Wielkopolski — Maryla Rodowicz
     
  • 15 lipca 2017:
    Wągrowiec — Lato z Radiem — Maryla Rodowicz
     
  • 27 lipca 2017:
    Warszawa — Nick Sinckler
     
  • 29 lipca 2017:
    Gdańsk — Sound'n'Grace
     
  • 30 lipca 2017:
    Jaworzno — warsztaty muzyczne — PoluZONE
     
  • 30 lipca 2017:
    Jaworzno — warsztaty muzyczne — PoluZONE — jam session
     
  • 31 lipca 2017:
    Jaworzno — warsztaty muzyczne — PoluZONE
     
  • 31 lipca 2017:
    Jaworzno — warsztaty muzyczne — PoluZONE — jam session
     
  • 1 sierpnia 2017:
    Jaworzno — warsztaty muzyczne — PoluZONE
     
  • 1 sierpnia 2017:
    Jaworzno — warsztaty muzyczne — PoluZONE — jam session
     
  • 2 sierpnia 2017:
    Jaworzno — warsztaty muzyczne — PoluZONE
     
  • 2 sierpnia 2017:
    Jaworzno — warsztaty muzyczne — PoluZONE — jam session
     
  • 3 sierpnia 2017:
    Jaworzno — warsztaty muzyczne — PoluZONE
     
  • 3 sierpnia 2017:
    Jaworzno — warsztaty muzyczne — PoluZONE — jam session
     
  • 4 sierpnia 2017:
    Jaworzno — warsztaty muzyczne — PoluZONE
     
  • 4 sierpnia 2017:
    Jaworzno — warsztaty muzyczne — PoluZONE — jam session
     
  • 5 sierpnia 2017:
    Miastko — Lato z Radiem — Maryla Rodowicz
     
  • 6 sierpnia 2017:
    Toruń — Natasza Urbańska
     
  • 6 sierpnia 2017:
    Sompolno — Maryla Rodowicz
     
  • 10 sierpnia 2017:
    Warszawa — Lucciole — Liz Rosa
     
  • 12 sierpnia 2017:
    Warszawa — Francesco Chiarini
     
  • 13 sierpnia 2017:
    Toruń — Francesco Chiarini
     
Łącznie: 1546.

minione koncerty | cały kalendarz... >

(c) 2017 Kamil Barański Wszelkie prawa zastrzeżone