Kamil Barański - strona oficjalna; fot. Magdalena Siewiera

Kamil Barański

Muzyk sesyjny, producent muzyczny, aranżer, kompozytor, webdeveloper, programista.

Facebook Instagram YouTube Soundcloud Polish Music Keyboards Fiverr Spotify GitHub

Projekty

 • Łukowa Studio

  2019–nadal.

  Muzyczne studio nagrań oraz sala prób w Warszawie. Produkcja muzyczna, realizacja nagrań, zarządzanie.

  Łukowa Studio
 • Polish Music Keyboards

  2013–nadal.

  Administracja grupą dyskusyjną muzyków grających na instrumentach klawiszowych. Moderowanie, porządkowanie, animowanie i pomysły ;) .

  Polish Music Keyboards
 • Natasza Urbańska

  2017–nadal.

  Instrumenty klawiszowe, kierownictwo muzyczne.

  Natasza Urbańska
 • Śrubki

  2009–nadal.

  (Czasami kolejowy) Autorski projekt Michała Jurkiewicza. Premierowy koncert odbył się w listopadzie 2009. Gościnnie m.in. Dorota Miśkiewicz, Kuba Badach, Grzegorz Turnau i Zbigniew Wodecki. Późnie nagralśmy kilka płyt, byliśmy w Must Be The Music (gdzie dostaliśmy 4 razy „tak” i jurorzy nie wiedzieli w którą szufladkę nas wsadzić ;) ), zrobiliśmy parę spektakli dla dzieci, Śrubka kupił dwa Chevrolety Camaro i tak jakoś się kręci. Instrumenty klawiszowe, współpraca aranżacyjna, produkcja muzyczna.

  Śrubki
 • Joanna Kondrat

  2003–nadal.

  Asia kiedyś wygrała większość poetyckich festiwali, które można było wygrać. A potem jeszcze opolskie Debiuty. I wydała kilka płyt. Niebieską Płytę wyprodukowałem i zmiksowałem w całości. Z Asią gramy Niebieski Koncert – przeciwko przemocy – z publicznością w słuchawkach, bez nagłośnienia. Dlatego, że przemoc karmi się ciszą. Instrumenty klawiszowe, kierownictwo muzyczne, produkcja.

  Joanna Kondrat
 • Nick Sinckler

  2016–nadal.

  Instrumenty klawiszowe. Nagrania albumu 11x11. Projekty Tribute to Motown, Tribute to Michael Jackson. Praca nad nowym albumem.

  Nick Sinckler
 • Mamy Śpiewamy

  2018–nadal.

  Wartościowa muzyka (nie tylko) dla dzieci. Instrumenty klawiszowe, aranżacje.

  Mamy Śpiewamy
 • PoluZONE

  2015–nadal.

  Akompaniament i pomoc przy corocznych warsztatach muzycznych z zespołem Poluzjanci w Jaworznie. Najfajniejsze warsztaty w kraju! Bardziej warsztaty grania w zespole, niż grania po prostu. Lepiej sprzedać wszystkie graty, niż nie jechać na warsztaty!

  PoluZONE

Czasami

do góry!