Maj 2010

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
1
  • Krynica - Joanna Słowińska
2
  • Krynica - Joanna Słowińska
3
  • (Wolsztyn - Varius Manx)
4
  • Warszawa - studio - Ewa Niewdana
  • Warszawa - studio - Krzysztof Napiórkowski
5
  • Warszawa - studio - Ewa Niewdana
  • 17:00 - Kraków - staYnia studio - próba - Joanna Słowińska
6
  • Kraków - staYnia studio - próba - Joanna Słowińska
7
  • Katowice - AM, V wydział - akompaniament
  • 19:00 - Kraków - Mały Rynek - próba - Joanna Słowińska
8
  • Katowice - AM, V wydział - akompaniament
  • 19:00 - Kraków - Mały Rynek - soundcheck - Joanna Słowińska
  • 20:00 - Kraków - Mały Rynek - Joanna Słowińska
9
  • Katowice - AM, V wydział - akompaniament
  • Kraków - staYnia studio - Krzysztof Napiórkowski
  • Katowice - studio - Alicja Omyłka
10
  • 10:00 - Kraków - staYnia studio - studio - Krzysztof Napiórkowski
11
  • Kraków - staYnia studio - studio - Krzysztof Napiórkowski
  • Kraków - studio - Michał Jurkiewicz
12
  • (Warszawa - próba - Maciej Mąka)
  • 17:00 - Opole - próba - Alicja Kalinowska
13
  • 17:30 - Katowice - AM, V wydział - próba - Karolina Leszko
14
  • Katowice - AM, V wydział - akompaniament
15
  • Katowice - AM, V wydział - akompaniament
  • (Łódź - Tomasz Korpanty)
16
  • 10:30 - Katowice - AM, V wydział - próba - Gosia Czaplińska
  • Katowice - AM, V wydział - akompaniament
  • Kraków - próba - Śrubki
17
  • 18:00 - Kraków - próba - Śrubki
18
  • Kraków - próba - Śrubki
19
  • Rzeszów - próba - Carpathia
  • Kraków - próba - Śrubki
20
  • Rzeszów - próba - Carpathia
  • Kraków - próba - Śrubki
21
  • 11:00 - Rzeszów - Dworzec PKP, peron I - soundcheck - Pierwszy Polski Peron Artystyczny
  • 13:00 - Rzeszów - Dworzec PKP, peron I - Pierwszy Polski Peron Artystyczny
  • 15:00 - Rzeszów - Rynek - Carpathia - soundcheck - Śrubki
  • 22:00 - Rzeszów - Rynek - Carpathia - Śrubki
22
  • 9:00 - Warszawa - Hard Rock Cafe - próba - Alicja Kalinowska
  • 22:00 - Warszawa - Hard Rock Cafe - Alicja Kalinowska
  • (Nowy Sącz - Chłopacy)
23
  • Rzeszów - koncert finałowy - Carpathia
  • Rzeszów - koncert finałowy - Carpathia
  • Warszawa - Alicja Kalinowska
  • (Katowice - dni otwarte - SWE)
24
  • Warszawa - próba - Artur Lipiński
  • 14:00 - Warszawa - próba - Zuzanna Rogulska
25
  • (19:00 - Katowice - AM, Aula Szabelskiego - dyplom magisterski - Kacper Popek)
26
  • (20:00 - Katowice - Mega Club - Poluzjanci)
27
  • 17:30 - Katowice - AM, V wydział - próba - Karolina Leszko
  • Katowice - AM, V wydział - próba - Fabiola Kopczyńska
  • Katowice - AM, V wydział - próba - Zuzanna Rogulska
28
  • Katowice - AM, V wydział - akompaniament
  • Katowice - AM, V wydział - próby
  • Katowice - AM, V wydział - próba - Zuzanna Rogulska
29
  • Katowice - AM, V wydział - akompaniament
  • (Racibórz - jury - IX Ogólnopolski Festiwal Ekologiczny Piosenki)
30
  • Katowice - AM, V wydział - akompaniament
  • Racibórz - próby - IX Ogólnopolski Festiwal Ekologiczny Piosenki
  • (Racibórz - koncert finałowy - IX Ogólnopolski Festiwal Ekologiczny Piosenki)
  • 15:00 - Katowice - Jazz Club Hipnoza - dyplomy magisterskie
  • Katowice - Jazz Club Hipnoza - dyplom magisterski - Fabiola Kopczyńska
  • Katowice - Jazz Club Hipnoza - dyplom magisterski - Karolina Leszko
  • (Katowice - Jazz Club Hipnoza - dyplom magisterski - Gabi Rudawska)
  • Katowice - Jazz Club Hipnoza - dyplom magisterski - Zuzanna Rogulska
  • (Dębica - Chłopacy)
31
  • Kraków - Śrubki
  • Katowice - AM, V wydział - próby do dyplomów licencjackich
  • 15:00 (?) - Kraków - próba - Vocal Night Show
  • 20:00 - Kraków - Lizzard King - Vocal Night Show