Maj 2009

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
1 2
  • (? - Adam Drzewiecki)
3
4
  • 16:15 - Warszawa - Studio Wokalne OKO - akompaniament
5
  • 15:30 - Warszawa - Studio Wokalne OKO - akompaniament
6 7
  • Opole - próba - Alicja Kalinowska
8
  • Katowice - AM, V wydział - akompaniament
  • Katowice - AM, V wydział - próby do dyplomów licencjackich
9
  • Katowice - AM, V wydział - akompaniament
10
  • Katowice - AM, V wydział - akompaniament
  • Katowice - próba - Krzysztof Sandecki
  • Katowice - AM, V wydział - próba - Kaja Karaplios
  • Katowice - AM, V wydział - próba do dyplomów licencjackich - Agnieszka Błońska
  • Katowice - studio - Natalia Kała
  • Katowice - studio - Alicja Kalinowska
  • Katowice - studio - FreshBack
11
  • Katowice - próba - Krzysztof Sandecki
  • 16:15 - Warszawa - Studio Wokalne OKO - akompaniament
  • (Katowice - AM, V wydział - akompaniament)
  • 20:00 - Warszawa - Studio Wokalne OKO - jam session
12
  • 15:15 - Warszawa - Studio Wokalne OKO - akompaniament
13
  • Wisła - Krzysztof Sandecki
  • Warszawa - 55 - jam session
14
  • Katowice - próba - Krzysztof Sandecki
15
  • 12:00 - Katowice - AM, V wydział - próba - Ela Tomszak
  • Katowice - AM, V wydział - akompaniament
  • 14:00 - Katowice - AM, V wydział - dyplomy magisterskie
  • Katowice - AM, V wydział - dyplom - Kaja Karaplios
  • Katowice - AM, V wydział - dyplom - Kuba Molęda
  • (Katowice - AM, V wydział - dyplom - Maciek Starnawski)
16
  • Katowice - AM, V wydział - akompaniament
  • Katowice - AM, V wydział - próba do dyplomów licencjackich - Agnieszka Błońska
  • (Poznań - Artur Michalski)
17
  • Katowice - AM, V wydział - akompaniament
  • Katowice - Gotowi na estradę
  • (Warszawa - Studio Wokalne OKO - koncert)
  • 17:00 - Katowice - AM, V wydział - próba do dyplomów licencjackich - Agnieszka Błońska
  • Katowice - AM, V wydział - próba do dyplomów licencjackich - Natalia Kała
  • Katowice - AM, V wydział - próba - Kaja Karaplios
18
  • 12:00 - Kraków - Harris Piano Jazz Bar - próba - Krzysztof Sandecki
  • (20:00 - Kraków - Incognito)
  • Kraków - Harris Piano Jazz Bar - jam session
19
  • Opole - próba - Alicja Kalinowska
  • 18:00 - Katowice - AM, V wydział - próba - Ela Tomszak
20
  • 18:00 - Opole - próba - Alicja Kalinowska
21
  • (17:30 - Warszawa - Dekada - soundcheck - Goldies)
  • (22:30 - Warszawa - Dekada - Goldies)
  • Katowice - AM, V wydział - próby do dyplomów licencjackich
  • 19:00 - Katowice - AM, V wydział - próba do dyplomów licencjackich - Tatiana Raczkowska
  • 19:00 - Katowice - AM, V wydział - próba do dyplomów licencjackich - Gosia Czaplińska
22
  • Katowice - AM, V wydział - akompaniament
  • Katowice - Z
  • 13:00 - Katowice - AM, V wydział - dyplomy licencjackie
  • Katowice - studio - Alicja Kalinowska
23
  • 8:00 - Katowice - AM, V wydział - próba - Adam Kosewski
  • Katowice - AM, V wydział - akompaniament
  • 14:00 - k. Warszawy - CNE
24
  • Katowice - AM, V wydział - akompaniament
  • (Ruda Śląska - Mini Musical o Maxi Sprawach)
  • 14:00 - Szklarska Poręba - Jazgot - soundcheck - Marcin Nowakowski
  • 20:00 - Szklarska Poręba - Jazgot - Marcin Nowakowski
25
  • 16:00 - Wrocław - Empik - soundcheck - Marcin Nowakowski
  • 18:00 - Wrocław - Empik - Marcin Nowakowski
  • (20:00 - Warszawa - Studio Wokalne OKO - jam session)
26
  • 8:00 - Katowice - AM, V wydział - próba - Krzysztof Sandecki
  • 19:00 - Katowice - AM, V wydział - próba - Adam Rymarz
27
  • 16:00 - Katowice - AM, V wydział - próba - Adam Rymarz
  • 18:00 - Katowice - AM, V wydział - dyplom - Adam Rymarz
  • Katowice - studio - Ela Tomszak
  • Katowice - studio - Tatiana Raczkowska
28
  • 8:00 - Katowice - AM, V wydział - próba - Krzysztof Sandecki
  • 15:00 - Katowice - AM, V wydział - próba - Adam Kosewski
  • 17:30 - Wrocław - soundcheck - Marcin Nowakowski
  • 18:30 - Wrocław - Marcin Nowakowski
29
  • 16:00 - Katowice - AM, V wydział - dyplom - Krzysztof Sandecki
  • (Warszawa - próba - Kuba Molęda)
  • Katowice - AM, V wydzial - próba - Adam Kosewski
30
  • 13:00 - Racibórz - jury - VIII Ogólnopolski Festiwal Ekologiczny Piosenki
31
  • 10:00 - Racibórz - próby - VIII Ogólnopolski Festiwal Ekologiczny Piosenki
  • 17:00 - Racibórz - koncert finałowy - VIII Ogólnopolski Festiwal Ekologiczny Piosenki
  • (Witnica - Fahrenheit)