Listopad 2009

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
1
2 3 4
  • (21:00 - Warszawa - Monobar - Chilli)
  • Warszawa - studio - DO
5
  • (Ingolstadt (Niemcy) - Karolina Glazer)
  • Szczecin - próba - Beata Andrzejewska
  • Warszawa - studio - DO
6
  • (? - Karolina Glazer)
  • Szczecin - Free Blues Club - Beata Andrzejewska
  • Warszawa - studio - DO
7
  • (Zielona Góra - Rafał Nosal)
  • Warszawa - studio - DO
8
  • Warszawa - studio - DO
  • (Katowice - studio - DO)
9
  • Warszawa - studio - DO
  • (Katowice - studio - DO)
10 11
  • 19:00 - Warszawa - próba - Goldies
12
  • (Berlin (Niemcy) - Quasimodo - Karolina Glazer)
  • Warszawa - Dekada - Goldies
13
  • (Praga - Karolina Glazer)
  • Katowice - AM, V wydział - akompaniament
  • Chorzów - Leśniczówka - Marek Raduli
14
  • (Dresden (Niemcy) - Karolina Glazer)
  • 9:00 - Rybnik - III Silesia Gospel Festival - PSM I i II st. - Warsztaty wokalne
  • 19:00 - Rybnik - III Silesia Gospel Festival - PSM I i II st. - Koncert Chwały
  • (Katowice - AM, V wydział - akompaniament)
  • (Jaworki - Muzyczna Owczarnia - Marek Raduli)
15
  • (Lublin - Karolina Glazer)
  • 10:30 - Rybnik - III Silesia Gospel Festival - Teatr Ziemi Rybnickiej - Warsztaty wokalne
  • 19:00 - Rybnik - III Silesia Gospel Festival - Teatr Ziemi Rybnickiej - Koncert finałowy
  • Katowice - AM, V wydział - akompaniament
  • (Kraków - Drukarnia - Marek Raduli)
16
  • Katowice - studio - 3SGF
  • (Kraków - próba - Michał Jurkiewicz)
  • 17:00 - Warszawa - soundcheck - Magda Steczkowska
  • 20:00 - Warszawa - Magda Steczkowska
17
  • 17:00 - Kraków - próba - Michał Jurkiewicz
18
  • Kraków - próba - Michał Jurkiewicz
19
  • Kraków - próba - Michał Jurkiewicz
  • Katowice - studio - DO
20
  • Słubice - Michał Jurkiewicz
  • Kraków - próba - Michał Jurkiewicz
  • Katowice - studio - 3SGF
21
  • Słubice - Michał Jurkiewicz
  • Katowice - studio - 3SGF
  • 17:00 - Kraków - próba - Magda Steczkowska
22
  • 12:00 - Kraków - próba - Magda Steczkowska
23
  • Kraków - studio - Asia Kondrat
  • Warszawa - studio - 3SGF
24
  • Kraków - studio - Asia Kondrat
  • 9:00 - Otwock - próba - Marcin Nowakowski
  • 14:00 - Warszawa - studio - Włodarki
25
  • Warszawa - TV - Magda Steczkowska
  • 13:00 - Warszawa - Club Capitol - soundcheck - Marcin Nowakowski
  • 20:00 - Warszawa - Club Capitol - Marcin Nowakowski
26
  • Warszawa - TV - Magda Steczkowska
  • Warszawa - studio - Włodarki
  • 16:00 - Warszawa - Dekada - soundcheck - Goldies
  • 22:00 - Warszawa - Dekada - Goldies
27
  • (Katowice - AM, V wydział - akompaniament)
28
  • Słubice - soundcheck - Collegium Polonicum - Śrubki
  • 20:30 - Słubice - Collegium Polonicum - Śrubki
  • (Katowice - AM, V wydział - akompaniament)
29
  • Katowice - AM, V wydział - akompaniament
30
  • 9:00 - Warszawa - TVP - Magda Steczkowska
  • Kraków - studio - Asia Kondrat
  • Warszawa - studio - Włodarki