Czerwiec 2007

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
1
  • Katowice - studio - Rafał Nosal
2
  • Kraków - FreshBack
3
  • Katowice - Stone Studio - studio - Rafał Nosal
  • Katowice - studio - Rafał Nosal
4
  • Katowice - studio - Rafał Nosal
5
  • Katowice - studio - Rafał Nosal
6
  • 18:00 - Opole - teledysk - Rafał Nosal
  • (Sulejówek - Woobie Doobie Studio - miks - Rafał Nosal)
7
  • (Sulejówek - Woobie Doobie Studio - miks - Rafał Nosal)
8
  • Katowice - AM, V wydział - sesja - studia
  • Katowice - AM, V wydział - próba - Gabi Rudawska
  • Katowice - AM, V wydział - próba - mariija
  • Katowice - AM, V wydział - próba - Karolina Leszko
  • Katowice - AM, V wydział - próba - Fabiola Kopczyńska
9
  • Katowice - AM, V wydział - sesja - studia
  • Katowice - AM, V wydział - próba - Maciek Mąka
  • Katowice - AM, V wydział - egzamin - Maciek Mąka
  • Katowice - AM, V wydział - egzamin - Gabi Rudawska
  • Katowice - AM, V wydział - egzamin - Marcelina Stoszek
  • Katowice - AM, V wydział - egzamin - Karolina Leszko
  • Katowice - AM, V wydział - egzamin - Fabiola Kopczyńska
  • Katowice - AM, V wydział - egzamin - Kasia ?
  • Katowice - AM, V wydział - egzamin - Grzegorz Bąk
  • Katowice - AM, V wydział - egzamin - Marcin Drabik
  • (19:00 - Błonie - Bass Days Poland 2007 - Łukasz Dudewicz)
  • 21:30 - Kraków - Showtime - FreshBack
10
  • (Katowice - AM, V wydział - sesja - studia)
  • Katowice - studio - Rafał Nosal
11
  • Warszawa - próba - Mollęda
12
  • (Katowice - Spodek - Dream Theater)
  • 17:00 - Bydgoszcz - sklep Canto - Pilichowski Band
13
  • 9:00 - Warszawa - próba - Mollęda
  • 19:00 - Łódź - Szafa - Pilichowski Band
  • (23:00 - Opole - Amfiteatr - próba do Superjedynek - Gosia Andrzejewicz)
14
  • 9:00 - Opole - Amfiteatr - próba - Rafał Nosal
  • ? - Wojtek Pilichowski
15
  • Opole - Amfiteatr - Debiuty - Rafał Nosal
  • ? - Wojtek Pilichowski
16
  • (Opole - Amfiteatr - Superjedynki - Gosia Andrzejewicz)
  • Warszawa - próba - Mollęda
  • Chojna k. Szczecina - Mollęda
17
18 19 20
  • 15:00 - Katowice - AM, V wydział - próba - Agnieszka Biniek
21
  • 11:00 - Warszawa - próba - Mollęda
22
  • Katowice - studio - Mollęda
  • 13:00 - Katowice - AM, V wydział - egzamin - Agnieszka Biniek
23
  • Katowice - AM, V wydział - Agnieszka Biniek
  • 11:00 - Katowice - studio - NSA
  • 21:00 - Cybinka - Mollęda
24
25 26
  • Katowice - studio - NSA
  • Katowice - studio - Radek Michalik
  • Katowice - studio - Kacper Popek
27
  • Katowice - studio - NSA
  • Katowice - studio - Radek Michalik
  • Katowice - studio - Kacper Popek
28
  • 18:00 - Sosnowiec - próba - Radek Michalik
29 30
  • 12:00 - Sosnowiec - próba - Radek Michalik
  • 19:30 - Mysłowice - Radek Michalik
  • (Kraków - FreshBack)
  • (15:45 - Gdańsk - Mollęda)