Marzec 2007

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
1
  • 12:30 - Łódź - nagranie TV, program MC2, odc. 8 - Bogusław Chrabota - Yeednoo
2
  • 20:00 - Świnoujście - Centrala - Pilichowski Band
3
  • 20:00 - Gorzów - Pod Filarami - Pilichowski Band
4
  • 20:00 - Strzelce Krajeńskie - MDK - Pilichowski Band
  • Poznań - Wojtek Pilichowski
5
  • 20:00 - Szczecin - Tiger Pub - Pilichowski Band
  • Poznań - Wojtek Pilichowski
  • Sosnowiec - próba - Radek Michalik
  • 23:00 - Katowice - studio - Małe Kino
6
  • 23:00 - Katowice - studio - Małe Kino
7
  • Katowice - studio - Małe Kino
8
  • 20:00 - Opole - Cina - Pilichowski Band
  • Kraków - dawna Drukarnia - Pilichowski Band
  • Sosnowiec - próba - Radek Michalik
  • Katowice - studio - Małe Kino
  • Katowice - studio - Radek Michalik
9
  • 21:00 - Łaziska - Taj Mahal - Pilichowski Band
10
  • 7:00 - Kluczbork - próba - Fresh Beat
  • 19:00 - Knurów - Sztukateria - ΠR2 feat. Kamil Barański
11
  • 14:00 - Sosnowiec - próba - Radek Michalik
  • 21:30 - Kraków - Showtime - Aspirin Free
12
  • 14:30 - Katowice - próba - Radek Michalik
  • 17:00 - Katowice [Grażyńskiego 47] - Radek Michalik
  • Kraków - Ewa Niewdana Smooth Trio
13
  • 21:00 - Kraków - Piano Rouge - Ewa Niewdana Smooth Trio
14
  • 20:00 - Gdynia - Bohema - Pilichowski Band
15
  • 20:00 - Olsztyn - Bohema - Pilichowski Band
  • Kraków - Ewa Niewdana Smooth Trio
16
  • (16:30 - Katowice - AM, V wydział - studia)
  • (Pisz - Festiwal)
17
  • (8:15 - Katowice - AM, V wydział - studia)
  • 17:00 - Pisz - MDK - Radek Michalik
18
  • Katowice - AM, V wydział - studia
  • Warszawa - studio - Krzysztof Napiórkowski
19
  • (17:30 - Katowice - AM, V wydział - studia)
  • Warszawa - studio - Krzysztof Napiórkowski
20
  • 17:00 - Katowice - AM, V wydział - studia
  • 10:00 - Warszawa - próba - Lady Tullo
21
  • 11:00 - Warszawa - próba - Lady Tullo
  • 17:00 - Warszawa - próba - Ola
  • 22:00 - Warszawa - próba - Kuba Molęda
22
  • 20:00 - Rybnik - Klub Qlturalny - Pilichowski Band
23
  • 16:30 - Katowice - AM, V wydział - studia
  • Kraków - Drukarnia - Pilichowski Band
24
  • 8:15 - Katowice - AM, V wydział - studia
  • 17:30 - Ciechanów - Dom Kultury (kino) - soundcheck - Pilichowski Band
  • 18:30 - Ciechanów - Dom Kultury (kino) - Pilichowski Band
25
  • Katowice - AM, V wydział - studia
  • Zielona Góra - Pilichowski Band
26
  • (17:30 - Katowice - AM, V wydział - studia)
  • 14:00 - Szczecin - Tiger Club - soundcheck - Pilichowski Band
  • 21:00 - Szczecin - Tiger Club - Pilichowski Band
  • 21:05 - TVP2 - emisja MC2, odc. 8 - Bogusław Chrabota - Yeednoo
27
  • 17:00 - Katowice - AM, V wydział - studia
28
  • 11:00 - Warszawa - próba - Lady Tullo
  • 18:00 - Warszawa - próba - Kuba Molęda
  • 20:00 - Warszawa - studio - Kuba Molęda
29
  • 20:00 - Katowice - studio - Tomek Jarmużewski
30
  • 4:00 - Katowice - studio - Mollęda
  • 8:00 - Katowice - studio - Mollęda
  • 16:30 - Katowice - AM, V wydział - studia
  • 19:00 - Zgorzelec - Tomek Jarmużewski
31
  • (8:15 - Katowice - AM, V wydział - studia)
  • (Kraków - eliminacje do Debiutów - Malwina Kusior)
  • 8:00 - Szczecin - próba - Ola
  • 10:00 - Szczecin - eliminacje do Debiutów - Ola